Güncelleme: TSİ     22 Eylül 2020 Salı     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Karizma Sürücü Kursu’ndan bir ilk Güncelleme : 11:40:00 TSİ  29.12.2009
Karizma Sürücü Kursu’ndan bir ilk
 

Kırklareli ilk defa böyle bir eğlenceye ev sahipliği yaptı. Kırklareli Merkez Ilçe Cumhuriyet Ilköğretim Okulu, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bitişiğinde bir yılı aşkın bir süredir deniyimli kadrosu ve son model araçları ile hizmet veren Karizma Sürücü Kursu, kursiyerlerine “ders bitimi veda eğlence gecesi” düzenledi. Ramço Organizasyon tarafından organize edilen eğlence gecesine katılım oldukça yüksekti.

Karizma Sürücü Kursu Binası’nda 23 Aralık Çarşamba akşamı düzenlenen geceye, Kurucular; Zeynep Sagun, Gürsel Tekdurmaz, Kurs Müdürü Tayfur Uygun, öğretmenler, usta öğreticiler ve çok sayıda kursiyer katıldı. Saat 20:00’da başlayan eğlence gecesinde Ramço Organizasyon tarafından düzenlenen kokteyl beğeni topladı. Gecenin geç saatlerine kadar süren eğlence öncesi tüm sürücü adayları adına bir teşekkür konuşması yapan Ebru Hünerli, ”Bizlere kursa katıldığımız günden itibaren göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı başta kurucuları olmak üzere tüm Karizma Sürücü Kursu ailesine teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Biz ve bizden önceki kursiyerler adına bize sağlanan bilgi akışının ve bu gecenin onurunu yaşıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle gecemize renk katan tüm konuklara sonsuz teşekkürler ve iyi eğlenceler dileriz.” dedi.

Geceye katılanları son derece ateşleyen konuşmanın akabinde Karizma Sürücü Kursu Müdürü Tayfur Uygun, konuşmasını yapmak üzere davet edildi. Uygun; ”Milli Eğitim Bakanlığımızın 26 Aralık 2009 tarihinde yapacağı Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Sınavı’na katılacak siz kursiyerlerimize ayrı ayrı başarılar diliyorum. Küçük ve güzide şehrimiz Kırklareli‘de 1 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Karizma Sürücü Kursu olarak iyi bir çizgi, iyi bir başarı yakaladığımızı düşünüyorum. Bu başarıyı yakalamamızda çok büyük pay sahibi olan değerli personelimize, öğretmenlerimize ve bizleri tercih eden siz kursiyerlerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Yaklaşık 1 aydır buradan almış olduğunuz teorik eğitim neticesinde, sizler için ‘’VEDA EĞLENCESI’’ adı altında tertiplediğimiz bu geceye katılan siz kursiyer ve misafirlerimize öncelikle hoş geldiniz der, hepinize iyi eğlenceler dilerim.” dedi.

Kurs Müdürü Tayfur Uygun’un konuşmasının ardından kursiyer Melike Özcan tarafından Uygun’a temsili bir hediye takdim edildi. Yapılan konuşmaların son bulması ile başlayan müzik ziyafeti ile kursiyerler roman ve rumeli havaları eşliğinde oyunlar oynadı. Ramço Organizasyon sahibi Ramadan Akcan tarafından söylenen birbirinden güzel şarkılar eşliğinde Karizma Sürücü Kursiyerleri unutulmaz bir gecenin başlangıcını yaptı. Akabinde ise dans edildi.

Veda eğlencesinin en ilgi çekici noktalarından birisi ise tüm kurs binasındaki ışıkların söndürülerek dev bir pastanın mumları kursiyerler tarafından söndürüldü. Üzerinde büyük harflerle “Karizma Sürücü Kursu” yazan pasta daha sonra dilimlere ayrılarak, gece katılımcılarına ikramı yapıldı. Gecenin geç saatlerine kadar süren eğlence Karizma Sürücü Kursu kursiyerlerine ve personeline unutulmaz bir gece yaşatırken, Kırklareli’nde ilk defa bir sürücü kursu böyle bir eğlence gecesi düzenlemesi nedeni ile ilkler arasına girdi. Bir yılı aşkın bir süredir tüm Trakya genelinde çok sayıda kişiyi ehliyet sahibi yapan Karizma Sürücü Kursu elde ettiği başarılar ile bundan sonraki dönemde de adından daha çok söz ettirecek gibi gözüküyor.
Okunma : 1004   Kategoriler : Trakya   Kaynak : Önadım Haber

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.