* 17 KASIM 2012 CUMARTESİ
BASKETBOL
Saat: 16.00 Trakya Ergene-UPS (TBF-EBBL)
SATRANÇ
Saat: 09.00 Kırklareli Küçükler Satranç Şampiyonası (Kulüp Küçük Erkekler)
Yer: Kırklareli Kapalı Spor Salonu
GÜREŞ
Saat: 10.00 Yıldızlar Serbest Güreş İl Birinciliği (Kulüp Yıldız Erkek)
FUTBOL
Saat: 14.30 Kırklarelispor-Babaeskispor (Kulüp U-19 A Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 12.00 Üsküpspor-K.eli Sanayispor (Kulüp U-19 A Grubu)
Yer: Üsküp Sahası
Saat: 13.30 Babaeskispor-K.eli Sanayispor (Kulüp U-15 A Grubu)
Yer: Babaeski Çim Saha
Saat: 12.00 Lüleburgaz Onurspor-Lüleburgazspor (Kulüp U-15 B Grubu)
Yer: Lüleburgaz Toprak Saha
Saat: 13.30 Sarıcaalispor-Tek Santralspor (Kulüp U-19 B Grubu)
Yer: Lüleburgaz Toprak Saha
Saat: 12.00 Trakya Gençlikspor-Vize Acarspor (Kulüp U-15 B Grubu)
Yer: Büyük Karıştıran Sahası
Saat: 13.30 Büyükkarıştıranspor-Lüleburgazspor (Kulüp U-19 B Grubu)
Yer: Büyük Karıştıran Sahası
Saat: 13.30 Büyük Mandıra Adaspor-Trakya Gençlikspor (Kulüp U-19 B Grubu)
* 18 KASIM 2012 PAZAR
SATRANÇ
Saat: 09.00 Kırklareli Küçükler Satranç Şampiyonası (Kulüp Küçük Erkekler)
Yer: Kırklareli Kapalı Spor Salonu
MASA TENİSİ
Saat: 10.00 Minikler Kulüplararası İl Birinciliği (Kulüp Minik-Takım Kız-Erkek)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
FUTBOL
Saat: 12.00 Asılbeylispor-Pınarhisarspor (Kulüp 1. Amatör A Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 14.10 Karakoçspor-Kentspor (Kulüp 1. Amatör B Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 16.15 Kaynarca Gençlikspor-Özerspor(Kulüp 1. Amatör B Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 10.00 Lüleburgaz 39 Spor-Trabzon İdmanocağı (TFF-Kadınlar Ligi)
Yer: Babaeski 10. Yıl Stadı Çim Saha
Saat: 13.30 Babaeskispor-Suadiye Belediyespor (TFF-Bölgesel Amatör Ligi)
Yer: Babaeski 10. Yıl Stadı Çim Saha
Saat: 13.30 Lüleburgazspor-İncirlispor (TFF-Bölgesel Amatör Ligi)
Yer: 8 Kasım Stadı Çim Saha
Saat: 13.30 Kavaklıspor-Üsküpspor (Kulüp 1. Amatör A Grubu)
Yer: Kavaklı Sahası
Saat: 13.30 Çakıllıspor-Düğüncübaşıspor (Kulüp 1. Amatör A Grubu)
Yer: Çakıllı Sahası
Saat: 13.30 Emirspor-Vizespor (Kulüp 1. Amatör B Grubu)
Yer: Ahmetbbey Sahası
Saat: 13.30 Hamitabatspor-Tek Santralspor (Kulüp 1. Amatör A Grubu)
Yer: Lüleburgaz Toprak Saha
Saat: 13.30 İstasyonspor-Vizeacarspor (Kulüp 1. Amatör B Grubu)
Yer: İstasyon Sahası
Saat: 13.30 Sinanlı Belediyespor-Sarıcaalispor (Kulüp 1. Amatör A Grubu)
Yer: Büyük Mandıra Sahası
Saat: Demirköyspor-Karaağaçspor (Kulüp 1. Amatör B Grubu)
Yer: Demirköy Sahası (Savaş Eskici)