Güncelleme: TSİ     06 Nisan 2020 Pazartesi     
hava durumu
  Kategoriler
  • Edirne
  • Eğitim
  • Ekonomi
  • Genel
  • Kırklareli
  • Kültür Sanat
  • Resmi İlanlar
  • Sağlık
  • Siyaset
  • Spor
  • Tanıtım
  • Tekirdağ
  • Teknoloji
  • Trakya
  • Yaşam


Kısayolar
Kofçazlı Atatürk Ortaokulu 38 Madalya ve 3 Kupa kazandı

Kırklareli’nin Kofçaz Atatürk Ortaokulu Müdürü Hasan Hüseyin Erdem ve Beden Eğitimi Öğretmeni İlkay Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser’i makamında ziyaret etti.

Kofçaz Atatürk Ortaokulu, Atletizm İl Müsabakaları’nda 38 Madalya ve 3 Kupa kazanarak güzel bir başarı elde etti.


Güncelleme : 13:52:00 TSİ  22.05.2014
Kofçazlı Atatürk Ortaokulu 38 Madalya ve 3 Kupa kazandı
 

Kofçazlı Atatürk Ortaokulu 38 Madalya ve 3 Kupa kazandı

HABER MERKEZİ

Kırklareli’nin Kofçaz Atatürk Ortaokulu Müdürü Hasan Hüseyin Erdem ve Beden Eğitimi Öğretmeni İlkay Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser’i makamında ziyaret etti.

Kofçaz Atatürk Ortaokulu, Atletizm İl Müsabakaları’nda 38 Madalya ve 3 Kupa kazanarak güzel bir başarı elde etti. 

Kendisi de Kofçaz’lı olan Genel Sekreter Ziya Eser, okulun bu başarısından dolayı çok memnun olduğunu belirterek, bu başarıda emeği geçen başta Okul Müdürü Hasan Hüseyin Erdem ve Beden Eğitimi Öğretmeni İlkay Fırtın olmak üzere madalya kazanan tüm öğrencileri tek tek tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Kofçaz Atatürk Ortaokulu’nun kazandığı Kupa ve Madalyalar:

* KUPALAR 

1- Yıldız Kızlar (Atletizm İl Birinciliği)

2- Küçük Kızlar (Atletizm İl Birinciliği)

3- Yıldız Erkekler (Atletizm İl Üçüncülüğü)

 * MADALYALAR

- Küçük Erkekler:

1- Hakan İnan Uzun Atlama (Bronz Madalya)

2- Hakan İnan, Teoman E. Dönmez, Ömer Ünlü, Burak Çetintaş (4x100 Bayrak Yarışı-4 adet Gümüş Madalya)

- Küçük Kızlar:

1-Sıla Yakıt (Uzun Atlama-Altın Madalya)

2-Sıla Yakıt (100 metre Koşu-Bronz Madalya)

3-İrem Tunca (Yüksek Atlama-Gümüş Madalya)

4-Esengül Tokmak (Fırlatma Topu-Altın Madalya)

5-Emine Pınar, Sıla Yakıt, Buse Sezgin, Nilay Boncuk (4x100 Bayrak Yarışı-4 adet Bronz Madalya)

- Yıldız Erkekler:

1- Ceyhun Yavuz (2000 metre Koşu-Gümüş Madalya)

2- Servet Çelik (300 metre Koşu-Bronz Madalya)

3- Türker Karanfil (Uzun Atlama-Bronz Madalya)

4- Türker Karanfil (3 Adım Atlama-Gümüş Madalya)

5- Alaattin Atlı (100m Engelli Koşu - Bronz Madalya)

6- K.Can Esen (Cirit Atma-Bronz Madalya)

7- Furkan Yılmaz (Gülle Atma-Gümüş Madalya, Disk Atma-Bronz Madalya)

8- Servet Çelik, Türker Karanfil, Can Esen, Ceyhun Yavuz (4x100 Bayrak Yarışı-4 adet Gümüş Madalya)

* Yıldız Kızlar:

1- Merve İnan (1500 Metre Koşu-Altın Madalya, 800 Metre Koşu-Altın Madalya)

2- Canan İnan (100 metre Koşu-Gümüş Madalya, 300 Metre Koşu-Gümüş Madalya)

3- Ayşenur Pınar (100 metre Engelli Koşu-Altın Madalya)

4- Yağmur Özcan (Cirit Atma-Gümüş Madalya)

5- Esra Filiz (Uzun Atlama-Bronz Madalya)

6- Seda Özcan (Gülle Atma-Bronz Madalya, Disk Atma-Bronz Madalya)

7- Merve İnan, Canan İnan, Esra Filiz, Hatice Şayan (4x100 Bayrak Yarışı-4 adet Gümüş Madalya)

- Takım Halinde:

1- Küçük Kızlar İl Birincisi (5 Altın Madalya)

2- Yıldız Erkekler İl Üçüncüsü (19 Gümüş Madalya)

3- Yıldız Kızlar İl Birincisi (14 Bronz Madalya)

4- Yıldız Kızlar Futbol İl İkincisi (18 Gümüş Madalya-1 Adet 2.’lik Kupası) (Savaş Eskici)

Okunma : 1163   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Spor   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.