Güncelleme: TSİ     06 Nisan 2020 Pazartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
12 futbolcu boş mukaveleye imza attı

Kırklarelispor dış transferin yanı sıra iç transfere yöneldi.


Güncelleme : 09:14:00 TSİ  03.07.2010
12 futbolcu boş mukaveleye imza attı
 

HABER MERKEZİ
02 Temmuz 2010 Cuma günü saat 16.00’da kulüp binasında yaptığı imza törenine Kırklarelispor yönetim kurulu üyeleri Caner Sungur, Ömer Topuz, Emre Tırak, Ahmet Yaşçınöz, Kırklarelispor Futbol Şube Sorumlusu Bahadır Sucuoğlu ve Antrenör Alptekin Baştürk katıldı.
Kırklarelispor Başkanı Volkan Can yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;
“2 gün önce Ümit Şığva’ya imza attırırken o günde demiştik Çarşamba, Perşembe gibi iç transfer görüşmemize başlayıp Cuma günü netleştireceğiz. Sağ olsun Kırklarelispor’lu 12 futbolcuyla yeniden anlaştık. Boş mukaveleye hepsi imza attı.
Ogün Ayaz, Muhammet Turan, Caner Yalçın, Hasancan Özkan, Göksel Ergün, Emre Danışan, Kadir Yıldırım, Melih Yıldız, Gökmen Güre, Tayfun Şen, Hakan Akır‘la anlaştık. Kırklarelispor’a hayırlı uğurlu olsun. Bizim hakkımızda bazı gazetelerde yorumlar çıktı. Biz bu Kırklarelispor’un 1998 yılında bu takımın amigoluğundan başladım işe. Bizde taraftar grubu olarak her şeyi biliriz. Kırklarelispor’un ne kadar zor durumdan nerelere geldiğini de biliyoruz. Bu birlik ve beraberliği yürütüyoruz. Bütün topçu kardeşlerim burada, ben sözlü onlara bırakıyorum. Biz elimizden gelen her şeyi yaptık onlara, sezon sonu olan maç primlerini de federasyondan gelecek parayla ödeyeceğimizi söyledik. Onlarda bunu hoşgörüyle karşıladılar. Çünkü ilk gelen 67 bin lira federasyon tarafından kesildi. İkici parada Eylül’ün 15. inde gelecek. Kırklarelispor’da kimsenin parasının kalmayacağını, yönetimde dahil herkesin bilgisi var. Biz onlara güveniyoruz. Güvenmeye de devam edeceğiz. Geçen sezon yine biz inanmamışlardı, inşallah sezon sonunda 3. Lig’e çıkacak demiştik bu takım, şimdi de hedefimiz 2. lig. Birlik ve Berberlik günüdür. Biz yönetim olarak sporcu kardeşlerimize güveniyoruz yeter ki oynasınlar forma orada. 24 kişilik bir kadro kuracağız. Tabiî ki dışarıdan da adam alacağız. 12 kişiyiz burada gördüğün gibi, bu şekilde maça çıkarsan 3. Haftada 7-8 kişiyle Ligi bitirmek zorunda kalırız.
Bazı sitelerde yorum yapan arkadaşlar, Kırklarelispor taraftarları 10 yıldan beri neredeydi. Biz her zaman buradayız ve kapımız her zaman açık. Kulaktan duyma bilgilere ortaya çıkmasınlar. Şuanda kulübün 166 Lira federasyona borcu var, buları biliyorlar mı bakalım. 1 Milyon 350 bin liralık borçlu bir kulübü aldığımızı ve bütün yönetici arkadaşlarımızın taşın altına elini koyduklarını biliyorlar mı? Boş ve asılsız haberlere, söylentilere karnımız tok. Bir daha da bu tarz söylentilere cevap verip kendimi, yönetici arkadaşlarımı ve Bilgin hocamızla, Alptekin hocamızla ilgili asılsız iddialarda bulundular. Biz yine aldırış etmedik. Sene geçtiğimiz şampiyonluk olduğu gibi vilayet meydanında Kırklareli’ni ayağa kaldıracağız. Bizi seveni de, sevmeyeni de maçlarımıza bekliyoruz. Yalnız duvardan atlamayıp, Kırklarelispor için 5’er lira verip yardım ederlerse futbolcularımız da aç kalmaz” dedi.
Başkan Can Sözü Kırklarelispor futbolcularına bıraktı ve ilk olarak takım kaptanı Tayfun Şen takım hakkında ve para konusunda çıkan iddiaların asılsız olduğunu, yönetime güvendiklerini belirtti. Daha sonrasında Gökmen’de kaptana katıldığını iddiaların tamamının asılsız ve Kırklarelispor’un başarılarını çekemeyenlerin yaptığını belirtti. Ayrıca Başkan Can Eray Verep’in İstanbul’da olduğunu ve geldiğinde boş mukaveleye imza atacağını daha öncesinden konuşup anlaştıklarını belirtti. (ue-çd)
Okunma : 1200   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Spor   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.