HABER MERKEZİ
Kırklareli Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak olan spor müsabakalarına Yüksek Okullar, Fakülteler, Meslek Yüksek Okulları Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi, Satranç olmak üzere 4 branşta yarışacak.
Yapılacak olan spor müsabakaları şöyle;
* 19 Nisan 2012 Perşembe
Voleybol saat 13.00 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu-Teknik Eğitim Fakültesi Voleybol
Basketbol saat 15.00 Babaeski Meslek Yüksek Okulu-Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Basketbol saat 17.00 Fen Edebiyat Fakültesi-Sağlık Yüksek Okulu
* 20 Nisan 2012 Cuma
Voleybol saat 13.00 Turizm Fakültesi-Sağlık Yüksek Okulu
Basketbol saat 15.00 Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu-Pınarhisar Meslek Yüksek Okulu
Basketbol İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Teknik Eğitim Fakültesi
* 24 Nisan 2012 Salı
Voleybol saat 13.00 Babaeski Meslek Yüksek Okulu-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Basketbol saat 15.00 Babaeski Meslek Yüksek Okulu-Vize Meslek Yüksek Okulu
Basketbol saat 17.00 Fen Edebiyat Fakültesi-Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu
* 25 Nisan 2012 Çarşamba
Voleybol saat 13.00 Sosyal Hizmetler MYO-Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu
Basketbol saat 15.00 Sağlık Yüksek Okulu-Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu
Basketbol saat 17.00 Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
* 26 Nisan 2012 Perşembe
Voleybol saat 13.00 Sağlık Yüksek Okulu-Vize Meslek Yüksek Okulu
Voleybol saat 15.00 Vize Meslek Yüksek Okulu-Fen Edebiyat Fakültesi
Basketbol Teknik Eğitim Fakültesi-Vize Meslek Yüksek Okulu
* 27 Nisan 2012 Cuma
Voleybol saat 13.00 Teknik Eğitim Fakültesi-Turizm Fakültesi
Voleybol saat 15. 00 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Basketbol saat 17.00 Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu-Sağlık Yüksek Okulu
* 30 Nisan 2012 Pazartesi
Voleybol saat 13.00 Sağlık Yüksek Okulu-Teknik Eğitim Fakültesi
Voleybol (Bayan) saat 15.00 Teknik Eğitim Fakültesi-Fen Edebiyat Fakültesi
Basketbol saat 17.00 Pınarhisar Meslek Yüksek Okulu-Fen Edebiyat Fakültesi
* 02 Mayıs 2012 Çarşamba
Voleybol saat 13.00 Turizm Fakültesi – Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu
Voleybol (Bayan) saat 15.00 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu -Babaeski Meslek Yüksek Okulu
Basketbol saat 17.00 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Babaeski Meslek Yüksek Okulu
* 03 Mayıs 2012 Perşembe
Voleybol saat 13.00 Vize Meslek Yüksek Okulu-Teknik Eğitim Fakültesi
Voleybol saat 15.00 Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Basketbol 17.00 Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu-Fen Edebiyat Fakültesi
* 04 Mayıs 2012 Cuma
Voleybol saat 13.00 Fen Edebiyat Fakültesi-Sağlık Yüksek Okulu
Basketbol saat 15.00 Pınarhisar Meslek Yüksek Okulu-Sağlık Yüksek Okulu
Basketbol saat 17.00 Teknik Eğitim Fakültesi-Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu
* 07 Mayıs 2012 Pazartesi
Voleybol saat 13.00 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu-Vize Meslek Yüksek Okulu
Voleybol(Bayan) 15.00 Vize Meslek Yüksek Okulu-Teknik Eğitim Fakültesi
Basketbol saat 17.00Vize Meslek Yüksek Okulu-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
* 08 Mayıs 2012 Salı
Voleybol saat 13.00 (Bayan)Babaeski Meslek Yüksek Okulu-Lüleburgaz Yüksek Okulu
Basketbol saat 15.00 Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu-Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu
Basketbol saat 17.00 Teknik Eğitim Fakültesi-Babaeski Meslek Yüksek Okulu
* 09 Mayıs 2012 Çarşamba
Voleybol saat 13.00 Vize Meslek Yüksek Okulu-Turizm Fakültesi
Voleybol 15.00 Vize Meslek Yüksek Okulu-Sağlık Yüksek Okulu
Basketbol Vize Meslek Yüksek Okulu-Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu
* 10 Mayıs 2012 Perşembe
Voleybol saat 13.00 Sağlık Yüksek Okulu-Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu
Voleybol saat 15.00 (Bayan) Teknik Eğitim Fakültesi-Sağlık Yüksek Okulu
Basketbol Pınarhisar Meslek Yüksek Okulu-Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu
* 11 Mayıs 2012 Cuma
Masa Tenisi ve Satranç Müsabakaları saat 13.15’de kura çekimi yapılarak aynı gün içersinde eleme usulü ile 1. ve 2. belirlenecek.
* 16 Mayıs 2012 Çarşamba
Saat 13.00 ve 15.00 Basketbol Yarı Finali
* 18 Mayıs 2012 Cuma
Saat 11.00 Basketbol 3.-4.’lük Müsabakası
Saat 13.00 Voleybol Bayanlar Finali
Saat 15.00 Basketbol Finali
Basketbol Final Müsabakası’nın bitiminde tüm branşların Kupa ve Madalya Töreni yapılacak. (ş)