Güncelleme: TSİ     23 Ocak 2022 Pazar     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
CHP Kırklareli İl Yönetimi “Hayırlı olsun” ziyaretine geldi


“3-0 KAÇINILMAZ”


Güncelleme : 16:27:00 TSİ  28.02.2015
CHP Kırklareli İl Yönetimi “Hayırlı olsun” ziyaretine geldi
 

* CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, il ve merkez İlçe Yönetimi ile birlikte Yeşilyurt Gazetesi’ni ziyaret etti. Zengin :”Bu seçimlerde CHP 3-0’lık net skor ile ipi göğüsleyecektir” dedi.
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, beraberinde; CHP Kırklareli İl Başkan Yardımcısı Oylum Yaman, İl Başkan Yardımcısı Selçuk Kınalı, İl Başkan Yardımcısı Hakan Akın, 
İl Başkan Yardımcısı Yasemin Ertaş, İl Sekreteri Elif Güne, CHP Kırklareli Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Nursel Aldemir, Merkez İlçe Sekreteri Serpil Özsevimli ile birlikte Yeşilyurt Gazetesi’ni ziyaret etti.
Yeşilyurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül ve Yazı İşleri Müdürü Savaş Eskici ile sohbetlerde bulunan CHP İl Başkanı Recep Zengin, Yeşilyurt ve Babaeski Gündem Gazeteleri’nin devir alınmasından dolayı hayırlı olsun dileğinde bulundu.
* “3-0 kaçınılmaz oldu”
7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan seçimlerle ilgili değerlendirmelerde de bulunan CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin; “Yıllar sonra CHP, partiye kayıtlı tüm üyeleri ile ve Hakim Denetimi’nde Önseçim yapıyor. Yıllar öncesinde de, benzer bir şekilde girilen Genel Seçimlerde 3 Milletvekilliği 72 oy ile kaçırılmıştı. Bu kez, CHP 3-0 yaparak, seçimleri sonuçlandıracaktır. Hani, Belediye Başkanımız Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun; “15 yıl için Belediye Başkanlığı kapalı. 15 sene Belediye Başkanıyım” dediği gibi, CHP’de, Kırklareli’deki 3 Milletvekilliği’ni alacaktır. Bunun için hazırlıklarımız tamamdır” dedi.
* “14 Aday Adayımız var”
Gazetemize yaptıkları ziyaret saatine kadar 14 tane Aday Adayı’nın bulunduğunu ama taleplerdeki yoğunluktan dolayı başvuruların 1 Mart’a kadar uzatıldığını belirten İl Başkanı Recep Zengin; “1 Aday Adayı Müracaatı’nın daha olabileceği söyleniyor ama henüz resmi bir yansıma yok” dedi.
* “Muharrem İnce geliyor”
Pazar günü yapılacak olan Aday Adayı Tanıtımı Toplantısı’na, Muharrem İnce’nin de katılacağını belirten Zengin; “Milletvekili Adaylarımızı belirleyecek olan partililerimizin en doğru kararı verebilmeleri için aday adayı tanıtımlarımız olacak. Pazar günkü toplantımıza Muharrem İnce’de gelecek” dedi.
* “Kirli bir oyun oynanıyor”
Ülkede seçim alanlarında başbakanın değil, Cumhurbaşkanı’nın bulunduğunu belirten Zengin; “Cumhurbaşkanının Genel Başkan, Başbakan’ın da Parti Müdürü olduğu bir seçimi yaşıyoruz. Kirli bir oyun var. İmralı ile AKP anlaştılar. HDP parti olarak seçime girip, baraja takılacak. Onların milletvekillerini de AKP alacak. Dikta rejimine geçebilmek için de TBMM’deki altyapı oluşturulacak. Aday adaylarımıza diyoruz ki; öncelikle CHP’nin tüzüğünü, vaatlerini ve politikalarını anlatın. Bu kirli planlarını anlatın. Sonra kendinizi anlatın. Türkiye, önemli bir virajdan geçiyor ve bunun en iyi şekilde algılanması lazım. CHP iktidarı kaçınılmazdır” dedi.
* “Hayırlısı olsun”
Yeşilyurt Gazetesi’nin, her zaman objektif ve tarafsız yayın anlayışına bağlı olarak yayın yaptığını belirten Recep Zengin :”Bundan sonra da aynı anlayışın sürmesini bekliyoruz. Yeşilyurt ve Babaeski Gündem Gazeteleri’nin el değiştirmesi ve yeni yayın döneminden dolayı hayırlı olmasını diliyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz. Zaten, her iki gazetede başarılı bir ekip vardı. Her iki gazetenin de başına Şenol Goncagül’ün getirilmesi, ileriye dönük olarak ne denli tarafsız ve başarılı bir haberciliğin sergileneceğine açık bir işarettir. Yayın grubunun yatırımcılarına da, yatırımlarının hayırlı olmasını diliyoruz. Bir önemli temennimiz de, Lüleburgaz ilçesinde de, yine Yeşilyurt Gazetesi’nin güçlendirilmesi veya oradan da bir yayın kuruluşun alınması veya yeni bir yayının oluşturulması yönünde olacak. Kutluyoruz” dedi.

Okunma : 1780   Kategoriler : Kırklareli, Siyaset   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.