Güncelleme: TSİ     05 Temmuz 2020 Pazar     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ


Güncelleme : 10:14:00 TSİ  18.10.2012
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
 
-İHALE İLANİ-

T.C.
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
 
Üniversitemizin aşağıda yazılı biriminde bulunan yer hizasında belirtilen tahmini bedelle 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 51. Maddesinin (g) fıkrası gereğince karşısında gösterilen tarihte ve saatte pazarlık usulü ile kiraya verilecektir.
İstekliler idari şartname ve eklerini hafta içi her gün mesai saatleri içinde İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı'nda (Kırklareli Kültür Merkezi B Blok) görebilirler ve ücretsiz alabilir. İstekliler teminat mektupları dışındaki teminatlarını Kırklareli Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı T.C. Ziraat Bankası Kırklareli Şubesi TR070001000104492391765001 nolu IBAN hesabına yatırması ve makbuzlarının teklif zarfının içinde sunulması gerekir.
İhaleye katılacaklar ; 2012 yılında alınmış ticaret ve sanayi odası belgesi veya esnaf sanatkarlar odası belgesi, nüfus cüzdanı sureti, ikametgah belgesi, Türkiye'de tebligat için adres göstermesi, imza sirküleri, sabıka kaydı(son bir ay içerisinde alınmış), tebligat adresi (İhaleye vekaleten katılma halinde, istekli adma katılan kişinin ihaleye katılımına ilişkin noter tasdikli vekaletnamesi ile noter tasdikli imza beyannamesi), ihale dokümanının satın alındığını gösterir belge ve geçici teminat makbuzu ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığına verebilirler. (Bütün belgeler asıl ya da noter onaylı olacaktır.)
Kantin İşletmeciliği Mesleki Yeterlilik Belgesi (kantin ve benzeri yerlerin kiralanmasında yapılacak ihalelerde katılımcılardan Kantin İşletmeciliği Ustalık belgesi istenir. Ancak Katılımcıların hiç birinin kantin İşletmeciliği Ustalık belgesi olmaması durumunda kantin işletmeciliği Kalfalık belgesi istenir, onunda olmaması halinde ise sertifika, kurs bitirme belgesi veya kantin ile ilgili işyeri açma belgelerinden en az birine sahip olması gerekir.)
İhaleye katılacak kişi ya da firmalar Kırklareli Üniversitesi ile firma arasında sözleşme veya herhangi bir sebepten doğan icra yada diğer takipli borcu bulunmadığına dair Kırklareli Üniversitesi Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı' ndan 22.10.2012 tarihinden sonra alınmış borcu yoktur belgesi getirecektir.
Kırklareli Üniversitesi'nde işletmecilik faaliyetinde bulunmuş olanlar için, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'ndan 22.10.2012 tarihinden sonra alınmış olumlu bir belge ile durumunu kanıtlamış ve ihaleye konu olan yerlerde hiçbir hukuki sorunu olmadığına dair bir referans vermeleri gerekmektedir.
İhaleye iştirak edecek olanlar birden fazla işletme hakkına sahip olmaları halinde istenen belgeleri ayrı ayrı tevdi edecekler ve aranan tüm şartlara havi olacaklardır.
Kırklareli Üniversitesince son 3(üç) yıl içerisinde açılan Kantin ve Fotokopi-Kırtasiye İşletmesi ihalelerine katılarak, ihale sonucu ihaleye kazanmış olup da sözleşme imzalamayanlar, sözleşme imzalayıp işletmeyi teslim almayanlar, sözleşme süresi sona ermeden sözleşmesi feshedilenler ihaleye katılamayacaklardır.
İhale Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı toplantı salonunda yapılacaktır.
Kira bedelinde Katma Değer Vergisi hariçtir.
İdare ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedeli tespit etmekte serbesttir.

Ferhan KAÇARLAR
    İdari ve Mali İşler Daire Başkanı

 

Okunma : 934   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Resmi İlanlar   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.