Güncelleme: TSİ     12 Temmuz 2020 Pazar     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
SULH HUKUK MAHKEMESİ


Güncelleme : 09:53:00 TSİ  06.11.2012
SULH HUKUK MAHKEMESİ
 
KIRKLARELİ
SULH HUKUK MAHKEMESİ
İZALEYİ ŞÜYU SATIŞ MEMURLUĞU
TAŞINMAZIN AÇIK ARTTIRMA İLANI

DOSYA NO: 2011/2 Satış          Örnek no: 26


SATILMASINA KARAR VERİLEN TAŞINMAZIN CİNSİ, KIYMETİ, EVSAFI 
1. Kırklareli Merkez Karakaş Mahallesi Karahıdır Şosesi Mevkinde kain 1424 ada 2 parselde kayıtlı 723,00 m2 miktarındaki arsa üzerinde kat mülkiyeti kurulmak sureti ile inşa edilmiş beş katlı betonarme apartman üzerindeki 1/42 arsa paylı A blok Bodrum Kat ( 16 ) nolu bağımsız bölümdeki Dükkan cinsi taşınmazdır. Dükkan cinsi taşınmaz bodrum katta bulunmakta olup içindeki tuvalet bölümü ile birlikte toplam alanı 101,00 m2'dir. Zemin döşemesi blokaj üzeri betondur. Zemin döşeme kaplaması yoktur duvarları kaba sıvalı, tavan sıvasızdır. Tavan ve duvarların boya ve badanası yoktur. Giriş kapısı demir doğramadır. Tuvaletin duvarları kaba sıvalı olup başka bir imalat yoktur. Elektrik ve suyu mevcut olup ısınma şekli kaloriferlidir. Kalorifer petekleri takılıdır. Taşınmazın muhammen bedeli 38.702,00 TL dir   1. ve 2. satış saatleri 14.00.-14.05'e kadardır.
2. Kırklareli Merkez Karakaş Mahallesi Karahıdır Şosesi Mevkinde kain 1424 ada 2 parselde kayıtlı 1.723,00 m2 miktarındaki arsa üzerinde kat mülkiyeti kurulmak sureti ile inşa edilmiş beş katlı betonarme apartman üzerindeki 1/42 arsa paylı A blok Bodrum Kat ( 17 ) nolu bağımsız bölümdeki Dükkan cinsi taşınmazdır. Dükkan cinsi taşınmaz bodrum katta bulunmakta olup içindeki tuvalet bölümü ile birlikte toplam alanı 85,00 m2'dir. Zemin döşemesi blokaj üzeri betondur. Zemin döşeme kaplaması yoktur duvarları kaba sıvalı, tavan sıvasızdır. Tavan ve duvarların boya ve badanası yoktur. Tuvaletin duvarları kaba sıvalı olup zeminde hela taşı mevcuttur zemin ve duvar kaplaması yoktur. Elektrik ve suyu mevcut olup ısınma şekli kaloriferlidir. Taşınmazın muhammen bedeli 33.351,00 TL dir. 1. ve 2. satış saatleri 14.10.-14.15'e kadardır.
SATIŞ ŞARTLARI :
Satış 10.12.2012 günü saat : Yukarda belirtilen' saatleri arasında KIRKLARELİ ADLİYESİ HUKUK MAHKEMELERİ DURUŞMA SALONUNDA açık artırma suretiyle yapılacaktır. Bu artırmada taktir edilen kıymetin % 60'ını bulmaz veya alıcı ve talepli çıkmaz ise en çok attıranın taahhüdü baki kalmak şartı ile 20.12.2012 günü aynı yerde ve saatte ikinci artırma yapılacaktır. Bu arttırmada dahi taktir edilen kıymetin %40'ını ve satış masraflarını geçmesi şartı ile en çok attırana ihalesi yapılacaktır
Arttırmaya iştirak edenlerin tahmin edilen kıymetin %20'si nispetinde pey akçesi veya bu miktar kadar milli bir bankanın teminat mektubunu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir. Alıcıya istediğinde satış bedeli ile KDV yi ödemek üzere 10 günü geçmemek üzere mehil verilebilir. İhale damga pulu, binde 26r tapu alım harcı ve % 8 KDV si ve teslim masrafları alıcıya aittir.
Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmez ise İcra İflas Kanununun 133'üncü röaddesi gereğince ihale feshedilir. İki ihale arasındaki farktan ve yasal faizden alıcı ve kefilleri mesul tutulacak ve hiç bir hükme hacet kalmadan kendilerinden tahsil edilecektir. Bu fark var ise öncelikle teminat bedelinden tahsil olunur.
Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını aynen kabul etmiş sayılacakları başka bilgi almak isteyenlerin Memurluğumuzun 2011/2 satış sayılı dosyasına müracaatları ilanen tebliğ olunur. 
18.10.2012
SATIŞ MEMURU
SAYI: 480                                                     (B.İ.B.)                                                   06.11.2012

Okunma : 847   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Resmi İlanlar   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.