Güncelleme: TSİ     04 Temmuz 2020 Cumartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
KIRKLARELİ İCRA MÜDÜRLÜĞÜNDEN

TAŞINMAZ MAL AÇIK ARTIRMA İLANI


Güncelleme : 09:12:00 TSİ  06.08.2012
KIRKLARELİ İCRA MÜDÜRLÜĞÜNDEN
 


DOSYA NO:2011/3803 Esas
Satılmasına Karar verilen Taşınmazın Cinsi ve özellikleri.
 TAPU KAYDI. : Kırklareli merkez Karakaş mahallesi nüzhet mevkii 62 Ada, 62 Parseldeki   (1.358,12 M2) 2/80 arsa paylı B Blok 1. Giriş 1. normal kat 4 nolu bağımsız   bölüm. Eklenti bilgilerine göre 4 Nolu kömürlük belirtilmektedir.
 NİTELİKLERİ... :  Daire 3 Oda, Salon, Mutfak,tuvalet ve iki adet balkon bölümlerinden ibarettir.   Dairenin zemin döşemeleri henüz yapılmamıştır. Mutfak, banyo,ve tuvalet   duvarlarının kaplamaları yapılmamıştır. Giriş kapısı çelik, iç kapılar ahşap,   dış pencereler plastik doğrama olarak kaplıdır. Pencerelerin camları ve iç   kapıların madeni aksamı henüz takılmamıştır. Mutfak dolapları henüz takıl   mamıştır. Banyo ve tuvaletin sıhhi tesisat bölümleri çekili olup armatürler   takılmamıştır. Elektirik tesisatı boruları çekili olup priz ve düğmeler takılı   değildir. Dairenin brüt alanı 120,00 M2 dir.
İMAR DURUMU. : Dosyada mevcuttur.
KIYMETİ. : 114.318,00 YTL
TAPU KAYDI..... : Kırklareli merkez Karakaş mahallesi nüzhet mevkii 62 Ada, 62 Parseldeki (1.358,12 M2) 2/80 arsa paylı B Blok 2. Giriş 2. normal kat 5 nolu bağımsız  bölüm. Eklenti bilgilerine göre 5 Nolu kömürlük belirtilmektedir.
NİTELİKLERİ.... : Daire 3 Oda, Salon, Mutfak, tuvalet ve iki adet balkon bölümlerinden ibarettir.  Salon ve odaların zeminleri laminat parke ile döşelidir. Mutfak, antre, banyo,  tuvalet ve balkon bölümleri ise seramik ile döşelidir. Girişkapısı çelik, iç  kapılar ahşap, dış pencereler plastik doğrama olararak kaplıdır. Kalorifer  petekleri takılıdır. Sıhhi tesisat ve elektirik tesisatı ile ilgili armatürler takılıdır  dairenin brüt alanı 120,00 M2 dir.
İMAR DURUMU. : Dosyada mevcuttur.
KIYMETİ. : 125.505,00 TL
TAPU KAYDI. : Kırklareli merkez Karakaş mahallesi nüzhet mevkii 62 Ada, 62 Parseldeki (1.358,12 M2) 2/80 arsa paylı B Blok 2. Giriş 3. normal kat 7 nolu bağımsız bölüm. Eklenti bilgilerine göre 7 Nolu kömürlük belirtilmektedir.
 NİTELİKLERİ.... : Daire B Blok 2. giriş 2. normal kat 5 Nolu bağımsız bölüm ile aynıdır
 İMAR DURUMU. : Dosyada mevcuttur.
 KİYMETİ.. : 125.505,00 TL
 TAPU.KAYDI.... : Kırklareli merkez Karakaş mahallesi nüzhet mevkii 62 Ada, 62 Parseldeki  (1.358,12 M2) 2/80 arsa paylı B Blok 2. Giriş 3. normal kat 8 nolu bağımsız  bölüm. Eklenti bilgilerine göre 8 Nolu kömürlük belirtilmektedir.
NİTELİKLERİ.... : Daire B Blok 1. giriş 1 , normal kat (4) Nolu bağımsız konut ile aynıdır.
İMAR DURUMU. : Dosyada mevcuttur.
KIYMETİ : 114.318,00 TL
Satışın yapılacağı yer : Kırklareli Adliyesi Giriş kat zemin salonudur.
Birinci satış günü: 18 Eylül 2012 Salı
Birinci satış günü: 28 Eylül 2012 Cuma
14,00 - 14.10 Saatleri arasında
14,15 - 14.25 Saatleri arasında
14,30 - 14.40 Saatleri arasında 
14,45 - 14,55 Saatleri arasında
1)- Açık artırma suretiyle yapılacaktır. Bu artırmada tahmin edilen kıymetin % 60'ını ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları mecmuunu ve satış masraflarını geçmek şartı ile ihale olunur. Böyle bir bedelle alıcı çıkmazsa en çok artıranın taahhüdü baki kalmak şartıyla Yukarıda yazılı yer ve saatler arasında ikinci artırmaya çıkarılacaktır. Bu artırmada da bu miktar elde edilememişse gayrimenkul en çok artıranın taahhüdü saklı kalmak üzere artırma ilanında gösterilen müddet sonunda en çok artırana ihale edilecektir. Şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen kıymetinin %40'ını bulması ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olması ve bundan başka, paraya çevirme ve paylaştırma masraflarını geçmesi lazımdır. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2)- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen kıymetin %20'si nispetinde pey akçesi veya bu miktar kadar bir bankanın teminat mektubunu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı istediğinde 10 günü geçmemek üzere mehil verilebilir. Satıştan Mütevellit Binde 4.5 ihale damga resmi, KDV ile 1/2 tapu harç ve masrafları Alıcıya, 100,00 YTL için Yüzde 2 aşan kısım için Yüzde  1 Tellaliye resmi satıcı (borçluya) ait olacaktır. Birikmiş vergiler satış bedelinden ödenir.
3)- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgililerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını hususiyle faiz ve masrafa dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile on beş gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır. Aksi taktirde haklan tapu sicili ile sabit olmadıkça paylaştırmadan hariç bırakılacaklardır.
4)- İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak suretiyle ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen
mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın Dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5)- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup masrafı verildiği taktirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6)- Satışa iştirak edenlerin Şartnameyi görmüş ve münderecatmı kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla Müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.
(İc, İfl. K. 126)
(*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahildir.
Yönetmelik Örnek No, : 27
Adlarına tebligat yapılamayan ilgililere gazete ilanı tebligat yerine geçerlidir.
Mustafa ÇAKMAK
İcra Müdürü 30376
    Mühür-İmza
SAYI:316                                                 (B.İ.B.)                                                        06.08.2012

Okunma : 1032   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Resmi İlanlar   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.