Güncelleme: TSİ     04 Temmuz 2020 Cumartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
T.C. KIRKLARELİ İCRA DAİRESİ 2014/1628 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :


Güncelleme : 09:28:00 TSİ  20.05.2015
T.C. KIRKLARELİ İCRA DAİRESİ 2014/1628 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
 1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Kırklareli, Merkez, 1421 Ada, 7 Parsel, KARAKAŞ Mahalle/Mevkii, ÇATI ARASI PİYESLİ KONUT Bağımsız Bölüm 5 Katlı binanın, dördüncü kat, 18 no'lu çatı arası piyesli konutun 4. normal katında 3 oda, salon, mutfak, antre, mutfak, banyo+tuvalet ve balkon bölümleri, çatı katında ise 1 oda, antre, mutfak, banyo+tuvalet bölümleri mevcuttur. Giriş kapısı çelik, dış pencereler ise plastik doğramadır. Isınma şekli doğalgazlıdır, elektrik ve suyu mevcuttur. Binada asansör mevcuttur. ortak alanlar hariç brüt alanı 154 m²'dir.
Adresi : Kırklareli, Merkez, Karakaş (İstasyon) Mah. 4.Edirne Sk. (B) Blok, 
Normal 4. Kat 18 No'lu Çatı Arası Piyesli Konut Merkez / KIRKLARELİ
Yüzölçümü : 1.498 m2
Arsa Payı : 8/172
İmar Durumu : Şehir imar planı içinde, ticaret bölgesinde, 5 katlı inşaat adası içindedir.
Kıymeti : 235.456,00 TL
KDV Oranı : %18
Kaydındaki Şerhler : YOKTUR. (Sadece dosyamız kapsamında alacaklının ipotek alacağı var.)
1. Satış Günü : 18/06/2015 günü 14:30 - 14:35 arası
2. Satış Günü : 13/07/2015 günü 14:30 - 14:35 arası 
Satış Yeri : İstanbul Yolu 1.Km.Kırklareli Ticaret Borsası Satış Salonu
Satış şartları :1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50’sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden ön-ceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada da malın tahmin edi-len değerin %50’sini, rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV, 1/2 tapu harcı ile teslim masrafları alıcıya aittir. Tellâliye resmi, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir.
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133’üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2014/1628 Esas sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur. 08/05/2015
Ferhat CEVİZCİ - 103175
 İcra Müdür Yardımcısı
SAYI:274       B.İ.B.     20.05.2015

Okunma : 428   Kategoriler : Resmi İlanlar   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.