Güncelleme: TSİ     04 Temmuz 2020 Cumartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
SULH HUKUK MAHKEMESİ


Güncelleme : 10:11:00 TSİ  16.11.2012
SULH HUKUK MAHKEMESİ
 
KIRKLARELİ
SULH HUKUK MAHKEMESİ
İZALEYİ ŞUYU SATIŞ MEMURLUĞU
TAŞINMAZIN AÇIK ARTTIRMA İLANI


DOSYA NO : 2012/16 Satış                                                                                                                               Örnek no: 26

SATILMASINA KARAR VERİLEN TAŞINMAZIN CİNSİ, KIYMETİ, EVSAFI
1. Kırklareli Merkez Karakaş Mahallesi Kenar Mevkinde kain 73 ada 17 parselde kayıtlı 175,00 m2 miktarında Kırklareli Belediyesi imar planı ve yerleşim alanı içerisinde üzerinde 4 katlı betonarme karkas bina bulunan arsa vasfında taşınmazdır. Taşınmaz imar durumuna göre bitişik nizam Hmax=5 kat Ticaret+konut alanında kalmaktadır. TAŞINMAZIN ÜZERİNDE BULUNAN 4 KATLI BETO-NARME KARKAS BİNA: Zemin kat iş yeri (internet cafe), normal katlar ise mesken olarak kullanılmaktadır. Binanın dış cephesi cam mozaik ile kaplıdır. Zemin kattaki iş yerinin zemini seramik ile döşelidir. Duvarları plastik badanalı, tavanı asma tavandır. Kapı ve pencere doğramaları alüminyumdur. İş yerinin arka kısmında çay ocağı bölümü mevcuttur. Normal katların her birinde bir adet mesken mevcut olup her bir mesken 3 oda, salon, antre, mutfak, banyo, tuvalet ve balkon bölümlerinden ibarettir. Salon ve odaların zeminleri ahşap parke ile döşelidir. Duvarları saten boyalıdır. Kartonpiyer mevcuttur. Banyo ve tuvaletin zemini ve duvarları seramik ile kaplıdır. İç kapılar ahşap, dış pencereler plastik doğramadır. Isınma şekli sobalıdır. Elektrik ve suyu mevcuttur. Yaklaşık 39 yıllık olan 4 katlı binanın toplam brüt alanı 604,00 m2'dir. Taşınmazın üzerinde bulunan bina ile birlikte tamamının muhammen bedeli 405.092,00 TL'dir. 1. ve 2. satış saatleri 14.00.-14.05'e kadardır.
SATIŞ ŞARTLARI:
Satış 18.12.2012 günü saat: Yukarda belirtilen saatleri arasında KIRKLARELİ ADLİYESİ HUKUK MAHKEMELERİ DURUŞMA SALONU'NDA açık artırma suretiyle yapılacaktır. Bu artırmada taktir edilen kıymetin % 60'ını bulmaz veya alıcı ve talepli çıkmaz ise en çok attıranın taahhüdü baki kalmak şartı ile 28.12.2012 günü aynı yerde ve saatte ikinci artırma yapılacaktır. Bu arttırmada dahi taktir edilen kıymetin %40'ını ve satış masraflarını geçmesi şartı ile en çok attırana ihalesi yapılacaktır.
Arttırmaya iştirak edenlerin tahmin edilen kıymetin %20'si nispetinde pey akçesi veya bu miktar kadar milli bir bankanın teminat mektubunu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir. Alıcıya istediğinde satış bedeli ile KDV'yi ödemek üzere 10 günü geçmemek üzere mehil verilebilir. İhale damga pulu, binde 20 tapu alım harcı ve %18 KDV'si ve teslim masrafları alıcıya aittir.
Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmez ise İcra İflas Kanununun 133'üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İki ihale arasındaki farktan ve yasal faizden alıcı ve kefilleri mesul tutulacak ve hiçbir hükme hacet kalmadan kendilerinden tahsil edilecektir. Bu fark var ise öncelikle teminat bedelinden tahsil olunur.
Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını aynen kabul etmiş sayılacakları başka bilgi almak isteyenlerin Memurluğumuzun 2012/16 satış sayılı dosyasına müracaatları ilanen tebliğ olunur.    
           07.11.2012
                SATIŞ MEMURU
SAYI:513                                              (B.İ.B.)                                                 16.11.2012

Okunma : 765   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Resmi İlanlar   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.