Güncelleme: TSİ     31 Mayıs 2020 Pazar     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı Seçim Startı’nı Pınarhisar’dan verdi

* Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Kadın Kolları Teşkilatları’nın Seçim Startı Pınarhisar İlçesi’nden başladı. Hafta sonu yapılan seçimlerde İsmet Bayramdereli AK Parti Pınarhisar İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na seçildi. 


Güncelleme : 09:33:00 TSİ  13.01.2015
AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı Seçim Startı’nı Pınarhisar’dan verdi
 


HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden Kadın Kolları Teşkilatları olarak İlçe Kongreleri’ni 25 Ocak 2015 tarihine kadar tamamlayacaklarını belirterek, ilk kongreyi 10 Ocak 2015 Cumartesi günü Pınarhisar’da gerçekleştirdiklerini söyledi.
 İlçe Kongreleri’nin tamamlanmasının ardından AK Parti Kırklareli Kadın Kolları Başkanlığı Kongresi’nin de Şubat
Ayı içerisinde yapılacağını belirterek Yolgiden şunları kaydetti:
“Kadın Kolları Teşkilatlarımızda seçim startımızı 10 Ocak 2015 Cumartesi günü Pınarhisar İlçemizdeki parti binamızda saat 11.00’de yaptığımız Pınarhisar İlçe Kadın Kolları Başkanlığı seçimi ile verdik. Yapılan kongremizde 400 delegeden 245 delege oy kullandı. Kullanılan tüm oyları alan İsmet Bayramdereli AK Parti Pınarhisar İlçe Kadın Kolları Başkanımız oldu.
AK Parti Pınarhisar İlçe Kadın Kolları Başkanı İsmet Bayramdereli’nin listesi şu isimlerden oluştu:
* Yönetim Kurulu Asil Üyeleri:
Seçil Ateş, Sevinç Bediş, Nagihan Arslan, Sermin Albayrak, Çisem Sevik, Asuman Üçkardeşler, Özlem Görkey, Filiz Kapılı, Çiçek Karadurakoğlu, Elif Özgiray, Gizem Kılıç, Kübra Bayram, Ayşenur Dikkulak, Benil Çakmak.
* Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri:
Seval Mutlucan, Dilek çılgın, Didem Üçtepe, Sevim Gülerçe, Sübyan Körelçınar, Ayçe Bayraktar, Gülser Doğan, Gülden Doğru, Filiz Sıçrar, Türkan Dikkulak, Behiye Yörükçüoğlu, Neriman Satan, Gülsevim Güngör, Elif Aptırmak, Dilek Özkartal.
AK Parti Kadın Kolları; kadınlarımızın sesinin en gür çıktığı platform olmuştur. Partimizin başarısının arkasındaki en 
önemli güç, hiç kuşkusuz kadınlarımızdır. Kadın Kolları Teşkilatımız; fedakâr, gayretli, istekli ve güler yüzlü çalışmaları ile AK Parti'nin başarısında her daim öncü güç olmuştur. Sergilediğimiz birlik beraberlik, emsal olmaktadır. AK Parti; siyasette kadınlara verdiği önemle, kadının konumunu güçlendirmeye yönelik uyguladığı politikalarla kadınlarımızın toplum hayatına daha etkin katılımını hedeflemiştir. Bugün partimizin her kademesinde yer alan kadınlar, siyasetin nesnesi değil öznesi olduklarını göstermişlerdir. Kadının elinin değdiği her alanda değişim yaşandığı göstermişlerdir. Biz, siyasetin bir takım oyunu olduğunun bilincindeyiz. Biz, birbirimizle değil, takımımızın başarısı için mücadele ediyoruz. Bizim anlayışımız; birbirimizin önünde ya da arkasında olmak değil; yan yana durabileceğimiz birtakım olmaktır. Paylaşmayı, dayanışmayı, sabrı bilen birtakım olabilmektir. Kongremizi gerçekleştirmemizde büyük katkısı olan AK Parti Pınarhisar İlçe Başkanımız İbrahim Çobanoğlu’na çok teşekkür ederiz.” 
AK Parti Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden ayrıca yaptığı açıklamasında; 13 Ocak 2015 Salı günü (bugün) Koçaz İlçe Kadın Kolları Kongresi’ni, 15 Ocak 2015 Perşembe günü Demirköy İlçe Kadın Kolları Kongresi’ni, 18 Ocak 2015 Pazar günü Lüleburgaz İlçe Kadın Kolları Kongresi’ni, 20 Ocak 2015 Salı günü Pehlivanköy İlçe Kadın Kolları Kongresi’ni, 24 Ocak 2015 Cumartesi günü Vize İlçe Kadın Kolları Kongresi’ni ve 25 Ocak 2015 Pazar günü de Babaeski İlçe Kadın kolları Kongresi’ni yapacaklarını söyledi. (Savaş Eskici)

Okunma : 868   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.