Güncelleme: TSİ     31 Mayıs 2020 Pazar     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
“Kurtuluşun adresi MİLLİ İTTİFAK’tır”

“MİLLİ İTTİFAK”ın Milletvekili Adayları Tanıtımı gazetemizden başladı


Güncelleme : 09:52:00 TSİ  23.04.2015
“Kurtuluşun adresi MİLLİ İTTİFAK’tır”
 


* Saadet Partisi (SP) Kırklareli İl Başkanı Özay Dilber Türkiye’nin haktan, hukuktan, mazlumlardan yana olan güçlü ısrarının sonuç vererek “Milli İttifak” kurulduğunu, Milli İrade’nin millet lehine sonuç vermesi için, milletin “SAADET”i için “BÜYÜK BİRLİK”in sağlandığının söyledi.
HABER MERKEZİ
7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’ne Saadet Partisi Amblemi altına girme kararı alan Büyük Birlik Partisi (BBP) ile Saadet Partisi’nin (SP) oluşturduğu “MİLLİ İTTİFAK”ın Kırklareli Milletvekili Adayları Kırklareli’deki ilk ziyaretlerini gazetemize yaparak seçim startını verdiler.
Saadet Partisi (SP) Kırklareli İl Başkanı Özay Dilber, “MİLLİ İTTİFAK” Kırklareli Milletvekili Adayları; Güner Aydın, Sevim Sezgi Demir ve Salih Mehmet Aydın ile birlikte 22 Nisan 2015 Çarşamba günü saat 11.00’da Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Savaş Eskici ile görüştüler.
Gazetemizi ziyaret eden “MİLLİ İTTİFAK” Adayları, bazı partilerin Sosyal Medya üzerinden tanıtım yaparak sanal ortamda ziyaretler gerçekleştirdiklerini eleştirdiler. Yazılı ve görsel medyaya önem verdiklerini ve yazılı medyanın kendileri için çok önemli olduğunu onun içinde kendilerini gazetemizden tanıtmaya başladıklarını vurguladılar.
Saadet Partisi Kırklareli İl Başkanı Özay Dilber’de gazetemiz ziyaretinde, “MİLLİ İTTİFAK” yapmalarının sebeplerini anlattı. Hükümetin ülkeyi 13 yılın sonunda uçurumun kenarına getirdiğini iddia eden Dilber;
“Milli Birlik için ittifak yaptık. Bu seçimde barajları aşarak, bu hükümetin yapmış olduğu zulüm ve uygulamalarına “Dur” diyeceğiz. AK Parti İktidarı, KOBİ’leri bankalara mahkûm etmiştir. Esnaf can çekişmektedir. Gıda fiyatları, mutfakta yangına sebep olmuştur. Vatandaşın temel gıdalarından patates bile bugün lüks tüketim ürünü haline gelmiştir. Vergi mükelleflerinden ilk 10’da 8 Banka bulunmaktadır. Dünyanın hiçbir yerinde, Vergi Rekortmeni Banka yoktur. Ülkede istikrar denilmesine rağmen vatandaşın borcu her geçen gün artmaktadır. Toplum, bankalara borçlu durumdadır. Dolar arak ayar tutmaz hale gelmiştir. Hükümet rüşvet, yolsuzluk, yalan, iftira, baskı, kıyım, zulüm, torpille adam kayırma, yandaş olmayanı dışlama, israf ve saltanat, yandaş ve candaş medyanın oluşturduğu devlet imkânlarının tek taraflı kullanıldığı, “Çoğunluğa sahibiz istediğimizi yaparız” mantığı ile hareket eden bir iktidarın 13 yılın sonunda ülkeyi getirdiği nokta uçurumdur. Çözüm denilerek bugün maalesef çözülme tetiklenmektedir. Dış politika, dışlanma politikasına dönüşmüştür. Komşu ülkelerimizin tamamıyla aramız açıktır. İleri demokrasi denmiştir ama geri vitese takılarak geri demokrasiye gidilmektedir. Hukuksuzluk ve antidemokratik uygulamalar alabildiğine artmıştır" dedi.
Saadet Partisi (SP) Kırklareli İl Başkanı Özay Dilber ve beraberindekiler ziyaretlerinin sonunda tüm Kırklareli tüm çocukların ve Kırklareli Halkı’nın “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı kutladı. (Selçuk Vurucu)

Okunma : 410   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.