Güncelleme: TSİ     23 Ocak 2022 Pazar     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
“Kazanan Kırklareli olacak”

AK Parti Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Ümit Günay Kayan;


Güncelleme : 09:38:00 TSİ  19.02.2015
“Kazanan Kırklareli olacak”
 
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Binası’nda resmi Aday Adaylık evraklarını İl Başkanı Alper Çiler’e teslim eden, Ümit Günay Kayhan; “Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu liderliğindeki AK Parti Hükümetleri, bugüne kadar ülkemizin ilerlemesinin ve çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne çıkmasının önünde ne kadar engeller varsa bunları kaldırmak için çalıştı ve birçoğunda da muvaffak oldu” dedi.
HABER MERKEZİ 
Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK Parti) Milletvekili Aday Adayı olan Ümit Günay Kayan, il binasına gelerek resmen başvurusunu yaptı. AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, Merkez İlçe Başkanı Kayhan Türköz, katıldığı törenle resmi başvurusunu yapan Kayan; “Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler için, gönül verdiğim Ak Parti'den Kırklareli milletvekili aday adaylığı başvurumu yaptım”  dedi.
* “Benim için özel bir gün”
Aday Adaylık başvuru sürecinde kendisini yalnız bırakmayanlara teşekkür ederek sözlerine devam eden AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Ümit Günay Kayan; “Bu önemli ve özel günümüzde bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı gönülden teşekkür ediyorum. Bugün burada, AK Parti kurulduğu günden beri emeği geçen birçok dostumuzun, teşkilat mensubumuzun, seçilmiş olan Meclis Üyeleri ve Başkanlarımızın birlik ve beraberlik içinde bizimle olmalarından dolayı çok mutlu oldum. Bugüne kadar olduğu gibi şimdi de bizleri bir araya getiren şey, güzel ülkemize olan sevgimiz, Kırklareli'mize ve Kırklarelili hemşerilerimize olan muhabbetimiz ve hizmet etme aşkımızdır. 
* “Hepimizin üzerine düşen görevler var” 
AK Parti hükümetin bugüne kadar ülkenin ilerlemesinde ve çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmasında ne kadar engel varsa bunları kaldırdığını ifade eden Kayan; “Ülkemizin ve şehrimizin geleceği adına, hepimizin üzerine düşen tarihi sorumluluklar var. Bu sorumlulukları yerine getirmek için hepimiz gönül birliği içerisinde hareket etmek zorundayız. Hiçbir zaman ufak hesaplarımız olmadı, olmayacak ve olmamalı da. Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu liderliğindeki AK Parti Hükümetleri, bugüne kadar ülkemizin ilerlemesinin ve çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne çıkmasının önünde ne kadar engeller varsa bunları kaldırmak için çalıştı ve birçoğunda da muvaffak oldu. Bu işleri milletimizden aldığı güçle başardı. 
* “En büyük kazanç hayır dualardır” 
Siyasetteki en büyük kazanç, milletimizin yaptığı hayır dualardır. Biz, sizlerin dua ve destekleriyle yolumuza devam etmek istiyoruz. Bizleri yetiştiren ve geliştiren bu aziz millete minnet borcumuz var. Bu borcu da ancak memleketimize hizmet ederek ödeyebiliriz” dedi.
* “Her seçimde AK Parti ülkemizi sahte kahramanlardan temizledi”
AK Parti’nin kurulduğundan bu yana her seçimlerde Milletten aldığı üçle siyaset tarihini sahte kahramanlardan büyük oranda temizlediğini söyleyen Kayhan; “Şimdi ise geriye kalan az buçuk sahte kahramanlar, biraz da işi sulandırarak, tekrar meydanlara çıkmaya çalışıyorlar. Hem ülkemiz genelinde hem de şehrimiz özelinde, fosilleşmeye yüz tutmuş, oradan oraya zıplayarak gündem oluşturmaya çalışan bu sahte kahramanlara 07 Haziran'da milletimiz öyle bir ders verecek ki, onlar bir daha bu milletin önüne dahi çıkamayacaklar inşallah. Birkaç yıl önce söylediklerini unutanlar bu milletin toplumsal hafızasının da kendileri gibi unutkan olduğunu zannediyorlar. Ve aynı simaları cilalayıp cilalayıp milletin önüne sürüyorlar. İnşallah milletimiz 07 Haziran'da bunun cevabı olarak Ak Parti'ye en güçlü desteği verecektir.
Ahiliğin temel ilkelerinden, "Ahdinde, sözünde ve sevgisinde vefalı olmak, içi-dışı, özü-sözü bir olmak, hakkı söylemekten korkmamak..." olan bu güzel sözleri, ben de siyasetimde temel ilke olarak alıyorum. Siyaset, asla ego tatmin yeri olmamalıdır. Siyasetin malzemesi ve muhatabı insandır ve insan merkezli siyaset yapılmalıdır. Siyaset çözüm odaklı olmalı, milletin sesine kulak verilmelidir. Milletimizin sağduyusuna inanıyor ve güveniyorum. Bu nedenle güven veren bir siyaset anlayışı ile hareket etmek istiyorum. 
* “AK Parti’nden Kırklareli Milletvekili Adaylığı’na talibim”
Siyaset artık kısır bir ideoloji olmaktan çıkmış, hizmet makamı olmuştur. Mevkiler de makamlar da geçicidir. Mevkiler de makamlar da, ancak aziz milletimize hizmet etmek içindir. En büyük ve kalıcı olan makam ise gönüllerde kazanılan makamdır. Omuzlarıma almaya çalıştığım sorumluluğun büyüklüğünün farkındayım. Ancak bize düşen vazife ise sorumluluktan kaçmak değil, aksine bu milletin bir evladı olarak memleketimize onur ve şerefle hizmet etmektir. Bu düşüncelerle AK Parti’nden Kırklareli Milletvekili Adaylığına talibim sizlerin duası desteği ile Allah da nasip ederse Kırklarelimize ve ülkemize hizmet etmek istiyorum” dedi. (Kadri Sinici) 

Okunma : 577   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.