Güncelleme: TSİ     20 Ocak 2022 Perşembe     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Kofçaz Serhadspor 4-2 Emirspor maçı haftaya damga vurdu

Bu hafta Kırklareli Bölgesi Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Lig Müsabakaları’na oynanan 14 karşılaşma ile devam edildi.


Güncelleme : 18:25:00 TSİ  19.01.2015
Kofçaz Serhadspor 4-2 Emirspor maçı haftaya damga vurdu
 

HABER MERKEZİ
Bu hafta Kırklareli Bölgesi Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Lig Müsabakaları’na oynanan 14 karşılaşma ile devam edildi.
Oynanan müsabakaların en ilginci 1. Amatör Lig A Grubu mücadelesi Kofçaz Serhad Spor-Emirspor müsabakasıydı. Müsabakanın başlama düdüğü ile birlikte Kofçaz Serhad Sporlu oyuncular santra yaparak topu rakip takıma verdiler ve 1 dakika boyunca oturarak hakemleri protesto ettiler. Maçın devamında ise ilk yarı Samet Doğu’nun attığı gol ile 1-0 Kofçaz Serhad Spor lehine bitti. 2. Yarının 55. Dakikasında beraberlik gölünü atan Emirspor’un sevinci çok kısa sürdü. Santradan Kofçaz Serhad Spor futbolcusu Can Saracoğlu’nun kaleye gönderdiği top gol olunca santra yer değiştirdi. Emirspor 65. Dakikada yine beraberliği yakaladı ancak sevinci yine çok kısa sürdü. Çünkü yine santra da Can Saracoğlu golü attı ve skor yine Kofçaz Serhad Spor lehine döndü. Maçın son dakikalarında Kaptan Halit’in golüyle Kofçaz Serhad Spor bu haftanın en çekişmeli ve bir o kadar da ilginç maçının galibi olarak sahadan ayrıldı. 
Maçtan sonra gazetemize açıklamada bulunan Genel Kaptan Emre Karaman; “Hayatımdaki en ilginç maçlardan biriydi. Geriye hiç düşmedik hatta berabere de kalmadık. Her santra vuruşu gol oldu. Futbolcularımı kutluyorum. Bu arada üst seviyede mücadele gösteren rakibimizi de tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Maçın başında 1 dakikalık bir protesto gerçekleştirdik. Bu protestonun iki amacı vardı; Birisi hakemleri biraz daha dikkatli olmaya davet etmek. Biz Kofçaz Serhad Spor olarak hakemlere sadece sessiz protesto ederiz. Kimseyi gidip ne tehdit ederiz ne de hakaret ederiz. Bunu tüm kamuoyuna göstermek istedik. Kofçaz Serhad Spor protestosunu da medenice yapar. Bir diğer sebebimiz ise hakemin geçen hafta maçtan sonra yapmış olduğu affedilmez hata. Maçın bitiminden sonra daha 2 haftalık bebeği olan ve benden maç bitiminde müsaade isteyip hemen soyunma odasına gidip üzerini değiştirip kendi aracıyla evine giden futbolcumuz ile ilgili maç sonunda küfür ettiği ile ilgili hakem raporu yazılmasıydı. Maç sonunda taraftarımız olan ve hiç tasnif etmediğimiz serzenişlerde bulunan insanların hakaretlerini hakem kolay yoldan futbolcumuzun üzerine yıkmıştı. Bunu futbol camiası olarak kabullenilmesi imkansız bir hakem hatası olarak gördüğümüzü de hakemlere göstermek için kamuoyuna bunu yansıtmak için kulübümüzün vizyonuna uygun, karakterine uygun bir protesto gerçekleştirdik. Biz Kofçaz Serhad Spor kulübü olarak hakemlere hakaret eden futbolcumuzu kadro dışı bırakan bir kulübüz. Bunu geçen sezon gösterdik. Ama hakem kendini kurtarmak için ezbere rapor yazarsa da buna sonuna kadar tepki gösteririz. 
Olayla alakası dahi olmayan futbolcumuzu şimdi disiplin kuruluna savunmak zorunda kalıyoruz. Çok yazık” açıklamasında bulundu.
Bu arada oynanan müsabakalar ve alınan sonuçlar ise şu şekilde;
* Süper Amatör Lig:
Kayaspor 0-3 Pınarhisarspor, K.eli Güvenspor 0-1 Adaspor, Evrenspor 2-0 Pehlivanköyspor, Yıldırımspor 1-1 K.eli Sanayispor, Lüleburgazspor 1-0 B.Karıştıranspor ve Vizespor 0-2 Demirköyspor şeklinde sonuçlandı. Bu skorlar ile Lüleburgazspor liderliğine devam ediyor.
Haftanın Takımı: Evrenspor (Şampiyonluk yarışındaki rakibini yenerek koltuğu hak ettiler.)
* 1. Amatör A Grubu:
Trakya Fenerspor 2-3 Celaliyespor, Özerspor 0-3 Trakya Gençlikspor, Eskitaşlıspor 0-3 Karahıdırspor (Hükmen), Kofçaz Serhad Spor 4-2 Emirspor ve Üsküpspor 3-1 Sergenspor şeklinde sonuçlandı.
Bu skorlar ile Sergenspor liderliğine devam etti.
Haftanın Takımı: Üsküpspor (Lider Sergenspor’u yenerek ve ilk mağlubiyeti tattırarak koltuğu hak ettiler.)
* 1. Amatör B Grubu:
Vizeacarspor 2-4 Çakıllı G.birliği, Kaynarca Gençlikspor 0-3 İnecespor, Kentspor 3-0 Tek Santral, Karaağaçspor 1-1 Sarıcaalispor ve Kavaklıspor 1-0 İstasyonspor şeklinde sonuçlandı. 
Bu sonuçlar ile İnecespor liderlik koltuğunda oturmaya devam etti.
Haftanın Takımı: Kavaklıspor (Şampiyonluktaki rakibini yenere koltuğu hak ettiler.)Okunma : 448   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.