Güncelleme: TSİ     22 Ocak 2022 Cumartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Kırklareli Derya Bulut’la Yürüdü


* Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanlı 14. Seçim İletişim Bürosu’nu büyük coşkuyla açtı.


Güncelleme : 09:23:00 TSİ  19.05.2015
Kırklareli Derya Bulut’la Yürüdü
 

HABER MERKEZİ
7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimlerine Az bir süre kalması ile siyaset hız kazandı. Türkiye genelinde olduğu gibi Kırklareli’de de siyasi hareketlilik hız kazandı. Her parti il ve ilçelerde Seçim İletişim Merkezleri açtı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanlığı da İl genelinde 14. Seçim İletişim Merkezi’ni, Kırklareli Merkez İlçe Karacaibrahim Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı (Otogar Karşısı’nda) açtı.
İletişim Merkezi Açılışını MHP Kırklareli İl Başkanı Kürşat Yamaner yaptı. Açılışa Merkez İlçe ile diğer İlçe Başkanları ve partililer katıldı. Katılımın yoğun olduğu açılış, şölene dönüştü. MHP Kırklareli 1. Sıra Milletvekili Adayı Derya Bulut’ta açılışa katıldı.
İl Başkanı Yamaner, Açılış Öncesi Partililere bir konuşma yaparak; “7 Haziran Gecesi Allahın İzniyle MHP tek Başına iktidar olacak. Bizde Kırklareli Olarak 46 Yıl sonra Buradan Ankara’ya Milletvekili göndererek Milletvekilliği nasıl yapılırmış herkese göstereceğiz” dedi.
Konuşmadan sonra tekbirler eşliğinde Kurdele kesilerek Seçim İletişim Merkezi hizmete girdi.
* “Kırklareli nasıl temsil edilirmiş göstereceğim”
Açılış sonrası MHP Kırklareli 1.sıra Milletvekili Adayı Derya Bulut otobüs üstünden Partililere konuşma yaptı. Büyük sevgi ve coşkuyla konuşmaya çıkan Derya Bulut dakikalarca alkışlandı.
Bulut konuşmasında AK Parti’ye ve CHP’ye yüklenerek şunları kaydetti;
“CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Atatürk’ün kurduğu partinin başında ama Atatürk’ün “Tunceli” dediği İl’e “Dersim” diyor ve “Dersim’in hesabını soracağız” diyor. Atatürk’ten mi hesap soracaksanız? Bir tarafta din ile siyaset yapan bir parti diğer tarafta Atatürk’ü kullanarak siyaset yapan bir lider. Bizim Liderimiz Devlet Bahçeli bir Miting yaptığında NE MUTLU TÜRKÜM diye başlıyor ve öyle de bitiriyor. Ama Atatürkçüyüz diyenlerden bunu duymadık. Diğer parti liderlerinden de böyle bir şey yok.  Artık kimin Ülke için, devlet için kiminde oy için çalıştığını herkes gördü. Onun için 7 Haziran’da iyi düşünün ve karar verin. Gelin bu 34 yaşındaki kardeşinize oy verin görün bak Kırklareli nasıl temsil ediliyormuş Kırklareli, Kırıkkale ile nasıl karıştırılmıyormuş. “Derya Bulut” denince akla Kırklareli gelecek ve ben bunu yapacağım.” 
* Kırklareli Derya Bulut’la yürüdü
Derya Bulut’un konuşmasının ardından Yürüyüş yapıldı. Yürüyüş Seçim İletişim Merkezi önünden başlayarak Fevzi Çakmak Bulvarı’ndan Vilayet Meydanı İstasyon Caddesi, İstiklal Caddesi’nden geçilerek, Seçim İletişim Merkezi’nde sona erdi.
Yürüyüş, Derya Bulut’a yazılan Seçim Şarkısı ve Tekbirler ile gerçekleşti. Sokakta karşılaşılan, evlerinde, balkonlarda oturanlar Derya Bulut’a sevgi gösterisinde bulundu. Bulut, Kırklareli Halkına Hayırlı akşamlar dileklerini iletirken herkesten destek istedi.
Yürüyüş sonrası, Derya Bulut, İl Başkanı Kürşat Yamaner ve Merkez İlçe Başkanı Mesut Şalk, Yürüyüşe katılanlara, emniyet güçlerine ve gazetecilere teşekkür ettiler. Derya Bulut yürüyüş sonrası;  Ben Kırklareli Bizimle Yürü Dedim, Kırklareli’de benimle Yürüdü” dedi. (Selçuk Vurucu)Okunma : 611   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.