Güncelleme: TSİ     17 Ocak 2022 Pazartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Yeşil; “Pınarhisar’da açmış olduğumuz Taekwondo Kursu’na ilgi gün geçtikçe artıyor”

Pınarhisar Kaymakamlığı tarafından Proje kapsamında düzenlenen ‘’Taekwondo Spor, Teşvik Gelişim ve Antrenman Şenlikleri’’ 29 Kasım 2014 tarihinde Pınarhisar Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.


Güncelleme : 09:32:00 TSİ  04.12.2014
Yeşil; “Pınarhisar’da açmış olduğumuz Taekwondo Kursu’na ilgi gün geçtikçe artıyor”
 

HABER MERKEZİ
Pınarhisar Kaymakamlığı tarafından Proje kapsamında düzenlenen ‘’Taekwondo Spor, Teşvik Gelişim ve Antrenman Şenlikleri’’ 29 Kasım 2014 tarihinde Pınarhisar Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.
Pınarhisar’da ilki düzenlenen ve Pınarhisar Kaymakamlığının katkıları ile gerçekleştirilen “Taekwondo Spor, Teşvik Gelişim Antrenman Şenlikleri” 224 sporcu ile Kırklareli Ergin Spor Kulübü, Pınarhisar H.E.M. Spor Kulübü, Kaynarca H.E.M Spor Kulübü, Edirne Balkan Yıldızı Spor Kulübü, Keşan Rumeli Gençlik Spor Kulübü, Malkara H.E.M Spor Kulübü, Keşan Gençlik ve Spor Kulübü, Edirne Belediye Spor Kulübü, Enez Mavi Saroz Spor Kulübü katıldı.
Pınarhisar Kaymakamı Cemal Demiryürek yaptığı açılış konuşmasında  Pınarhisar İlçemizde Spor Faaliyetlerini devamlı hale getirmek istediklerini ve spora teşvik amacı taşıyan bu tür organizasyonların destekçisi olacaklarını söyledi.
Konuşmasının devamında; “Çocuklarımızın ve Gençlerimizin spor yapması ve kötü alışkanlıklardan uzak durması için mutlaka spor yapması gerektiğini bu nedenle ilçemizde var olan spor branşlarına çocuklarımızın ilgisini çekmek için çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.
Son dönemlerde kazandıkları önemli başarılar ve yetiştirdikleri şampiyon sporcularla Trakya’da Taekwondo’nun zirvede kalmasını sağlayan Kıymetli Antrenörler’de bir araya geldi. Etkinliğe Metin Eşme, Mustafa Elmalı, Serkan Doğru, Savaş Ergin, Gökhan Yeşil, Hüsnü Çal ve Gökhan Fındık katıldı. Şenlik havasında geçen ve katılımın yüksek olduğu etkinliğe hazırlanan Taekwondo Gösterileri damga vurdu. Yapılan gösteriler Antrenör, İdareci ve İzleyicilerden büyük alkış aldı.
Antrenman Müsabakalarına katılan tüm sporcular kıyasıya mücadele ederken, aldıkları eğitim ve disiplin ile becerilerini izleyenlerin önünde sergilediler. Kazanmanın ve Kaybetmenin olmadığı bir günde bir araya gelen, birbirlerini daha yukarılara taşımak için ter döken sporcularımıza teşvik amacı ile sertifika ve madalyalarını katılan tüm sporculara Pınarhisar Kaymakamımız Cemal Demiryürek verdi. 
Pınarhisar Halk Eğitim Merkezi Taekwondo Antrenörü Gökhan Yeşil açıklamasında; “Pınarhisar’da açmış olduğumuz Taekwondo kursuna ilgi gün geçtikçe artıyor. Beklentilerimiz de tabii ki büyüyor. Kısa zaman da Pınarhisarda’nda başarılı sporcuların çıkması için çalışmalarımız sürüyor. İlkini yaptığımız Ortak Antrenman sporcularımızın gelişimini hızlandırmak ve hazır tutmak için önemliydi, bu tür etkinlikleri devamlı hale getirmek istiyoruz.   Birlik ve Beraberlik ile kısa zamanda çok önemli işler yapabiliriz. Kırklareli’de başlattığımız Taekwondo heyecanını Pınarhisar ve Kaynarca’da açılan Taekwondo Kursları ile yaymaya, çocuklarımız ve gençlerimizle buluşmaya onları taekwondo ile tanıştırmaya devam ediyoruz. Yapılan bu etkinlik sporcularımız için çok faydalı ve yararlı oldu. Etkinliğin gerçekleşmesinde büyük katkısı olan, destek ve imkan sağlayan Pınarhisar Kaymakamımız Sayın; Cemal Demiryürek’e teşekkür ederim. Emeği geçen Tüm kurum ve kuruluşlara, bizlerle beraber olan herkese, sporcularım ve kendi adıma teşekkür ederim” dedi. (Savaş Eskici)  
 

Okunma : 612   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.