Güncelleme: TSİ     17 Ocak 2022 Pazartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Arslan; “İlimize ve İlçemize katkı sağlayacak her projeye bundan sonrada imza atacağız”

Trakya Kalkınma Ajansı’nın (TRAKYAKA) 2014 Yılı Teknik Destekleri kapsamında Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün koordinesinde Kofçaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygulanan “Kariyer Rehberliği Eğitimi” Projesi sona erdi


Güncelleme : 09:46:00 TSİ  23.01.2015
Arslan; “İlimize ve İlçemize katkı sağlayacak her projeye bundan sonrada imza atacağız”
 


HABER MERKEZİ
Trakya Kalkınma Ajansı’nın (TRAKYAKA) 2014 Yılı Teknik Destekleri kapsamında Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün koordinesinde Kofçaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygulanan “Kariyer Rehberliği Eğitimi” Projesi sona erdi. Sona eren projeye katılan kursiyerler için 21 Ocak 2015 Çarşamba günü saat 17.00’de Kırklareli Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda “Sertifika Töreni” düzenlendi.
Düzenlenen törene; Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz, Maarif Müfettişleri Başkanı Ayhan Koçak, Müdür Yardımcısı Yusuf Usta, Kofçaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Arslan, Şube Müdürleri, Kırklareli AFAD Şube Müdürü Cengiz Şen, Kofçaz Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Hasan Doğan, Kırklareli Fen Lisesi Müdürü Sadi Gökkaya ile kursiyerler katıldı.
Kofçaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Arslan, proje kapsamında düzenlenen eğitimin başarılı bir şekilde tamamlandığını belirterek yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:
“Trakya Kalkınma Ajansı’nın (TRAKYAKA) 2014 Yılı Teknik Destekleri kapsamında 22-26 Aralık 2014 tarihleri arasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile koordineli bir şekilde yürüttüğü “Kariyer Rehberliği Eğitimi” Projesi’nin artık sonuna geldi. İlçemiz adına sevindirici ve şevklendirici bir projeydi. 42 kursiyerin katıldığı eğitimleri BESA Eğitim Ajansı Eğitmeni Sami Ertuğrul tarafından verildi. Bu eğitimlerde Öğrenci Koçluğu ve Yaşam Koçluğu üzerine bilgiler verildi. Öğretmenlere hayata farklı bir bakış açısından bakma imkanı sağlandı. İnanıyorum ki bu projemizin görev yapan tüm arkadaşlarımıza çok büyük katkısı olmuştur. Öğrencilerimize, velilerimize ve aynı zamanda kendi yaşantımıza değişik bir bakış açısı kattığını düşünüyorum. Bu projeye katılan Rehber Öğretmen arkadaşlarıma da bir katkısı olmuştur. Mesleki bir eğitimdir. İnşallah bunun devamını da getirmeyi planlıyoruz. Önümüzde Trakya Kalkınma Ajansı’nın Mali Destek Programları var. Onlara da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hazırlanmaktayız. İlimize ve İlçemize katkı sağlayacak her projeye bundan sonrada imza atacağız. Bu projenin uygulanmasında emeği geçen başta İl Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere tüm herkese teşekkür ediyorum.”
Konuşmanın ardından eğitimlere katılarak Sertifika almaya hak kazanan; Serkan Arslan, Tülin Akçay, Sadi Gökkaya, İlkay Fırtın, Serkan Akten, Ayfer Dutoğlu Dündar, Büşra Merve Tansel, Damla Akaloğlu, Emre Uğuz, Erkan Çardaklı, Erkan Çimen, Esra Çelik, Gizem Neşe, Gülay Acara, Gülay Sezgin, Hakan Anıl, Halil Sımsıkı, Hatice Aygün, İpek Eroğlu, Mustafa Serkan Dündar, Saadet Asan, Tuğçe Altınoy, Yunus Emre Doğan, Zehra İdiz, Semra Akcan, Melis Kolcular, Ebru Kurban, Ayşe Nur Vural, Cengiz Yıldırım, Erman Tuna Evren, Selcan Şimşek, Ceyda Neşe Küçükgöksel, Merve Demir, Mine Fadime Yuvauç, Nurcan tezer, Recep Orhan ve Sevgi İpek Yarbaşı’ya  başta Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz olmak üzere protokol üyeleri tarafından Sertifika Belgeleri verildi. (Savaş Eskici)

Okunma : 593   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.