Güncelleme: TSİ     20 Ocak 2022 Perşembe     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
1. Amatör Lig Maçları’na Hakemler damga vurdu

Kırklareli Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Lig Müsabakaları’nın 2. Devresi bu hafta sonu oynanan maçlar ile devam etti. 


Güncelleme : 09:25:00 TSİ  13.01.2015
1. Amatör Lig Maçları’na Hakemler damga vurdu
 

HABER MERKEZİ
Kırklareli Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Lig Müsabakaları’nın 2. Devresi bu hafta sonu oynanan maçlar ile devam etti. Oynanan 16 müsabakanın 2’si hakem hatalarına gösterilen tepkilerin saha içine yansıması dolayısıyla yarıda kalırken 2 maçta da maç sonunda hakeme gösterilen tepkiler yüzünden hakemler sahayı yaklaşık 45 dakika sonra terk edebildi.
Kırklareli Vali Mustafa Yaman Stadında haftasonu Polis fazla mesai yaptı. Amatör Lig’de hakemler ile ilgili sıkıntı olduğu ve hakemlerin saha içerisinde kendilerine yapılan hakaretlere kulaklarını tıkadıklarını ve kart veremediklerini ancak tam tersine kurallar dahilinde mücadele edip baskı altına alma peşinde olmayan takımlara karşı daha katı tutum sergilediklerini ve tüm takımların tepkisini çektiklerini söyleyen kulüp yöneticileri;
“Sezonun 4. Haftasından bu yana hakemliği Kırklareli Bölgesinde bittiğini, hakaret eden, tehdit eden takımların kollanıp, mücadele etmek için futbol oynamak için gelen kulüplerin hakemler tarafında korku ile ezildiğini defalarca dile getirdik. TFF İl Temsilciliği’ni, Hakem Federasyonu’nu ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu göreve davet ediyoruz. Bu hakemler ile bu lig bitmez. Birçok takım yöneticisi artık hakemlere inancı ve güveni kalmadı. Hakemler kendilerine küfür eden futbolcuyu tehdit eden futbolcuyu sahadan atamıyor tam tersine buna neden göz yumuyorsun diyen futbolcuyu yöneticiyi atıyorlar. Artık bu o kadar alenen oluyor ki futbolcunun hakaretini tribünler duyup karşılığında da kart gösterilmemesi artık taraftarları ve biz yöneticileri de tahrik etmeye başladı diyorlar.
Diğer yandan Kırklareli Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Lig müsabakalarında oynanan maçlar ve skorlar şu şekilde;
* Süper Amatör Lig
Pınarhisarspor 3-1 Vizespor, B.Karıştıranspor 3-0 Kayaspor (Hükmen), K.eli Sanayispor-Lüleburgazspor (Maçtaki olaylar nedeniyle yarım kaldı.), Pehlivanköyspor 2-1 Yıldırımspor, Adaspor-Evrenspor (Maçtaki olaylar nedeniyle yarım kaldı.) ve Demirköyspor 7-2 K.eli Güvenspor şeklinde sonuçlandı. Bu sonuçlar ile Lüleburgazspor liderliğini devam ettirdi.
* 1. Amatör Lig A Grubu
Trakya Gençlikspor-Eskitaşlıspor (Oynanmadı.), Sergenspor 4-3 Özerspor, Emirspor 3-1 Trakya Fenerspor, Karahıdırspor 4-2 Kofçaz Serhadspor ve Celaliye 5-4 Üsküpspor şeklinde sonuçlandı. Bu sonuçlar ile Sergenspor liderliğe devam etti.
* 1. Amatör Lig B Grubu
Çakıllı Gençlerbirliğispor 3-0 Hamitabatspor (Hükmen), Tek Santralspor 7-1 Karaağaçspor, İstasyonspor 6-0 Vizeacarspor, Sarıcaalispor 1-1 Kavaklıspor ve İnecespor 2-2 Kentspor şeklinde sonuçlandı. Bu sonuçlar ile İnecespor liderlik koltuğundaki yerini korudu. (Fatih Eser)Okunma : 468   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.