Güncelleme: TSİ     17 Ocak 2022 Pazartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Birlik ve Beraberliklerini ilan ettiler


* Gecede bir konuşma yapan AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler; “Türk’ün, Türk’ten başka dostu yoktur söylemi kendini iyice göstermektedir. Ermeni meselesi v.s. ile ötelenmeye çalışılan Devletimize, suyunu, elektriğini, yiyeceğini verdiğimiz yavru vatan Kıbrıs bile tavır koymaya çalışmaktadır. Bunlara fırsat vermemek, göz açtırmamak için 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak seçimler çok önemli bir hal almıştır” dedi. AK Parti Kırklareli eski Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam’ın yaptığı konuşma ise büyük ilgi ve alkış aldı.


Güncelleme : 10:56:00 TSİ  05.05.2015
Birlik ve Beraberliklerini ilan ettiler
 

HABER MERKEZİ 
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Teşkilatı Birlik Beraberlik Kardeşlik ve Dayanışma Gecesi düzenledi. 03 Mayıs 2015 Pazar günü düzenlenen geceye katılım yoğun olurken, AK Parti Kırklareli Milletvekili Adayları Hamdi Irmak, Volkan Göç, Aytaç Aksoy gönül birlikteliği yaptıkları AK Parti Kırklareli teşkilatına kendilerini tanıttılar, Birlik ve Beraberliklerini ilan ettiler 
* Çiler; “Kalemizi asla terk etmeyeceğiz.”
Yenilen yemeğin ardından gecenin açılış konuşmasını AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler yaptı. Mevcut olan oyları toplamak ve çoğaltmak, sandıktan en az iki milletvekili ve Kırklareli’nin yıllardır özlemeni çektiği Bakan kazanmak için böyle bir gece düzenlediklerini söyleten Çiler şunları kaydetti;
 “Nasıl ki, Türkiye AK Partisiz olmaz, Adım atamazsa ilimizde, AK Parti Milletvekilleri olmadan hiçbir derde çare bulamaz. Türkiye genelinde yüzde 50’ye yakın oy oranı ile iktidar olacağız, Anayasayı değiştirecek çoğunluğa erişeceği kesin olan, ismi gibi AK Partimizin, Kırklareli’ndeki temsilcileri olan bizlerde, Adaylarımız ile birlikte gece, gündüz demeden, çok çalışıp birden fazla Milletvekili çıkarmak çabası içersinde olacağız. Genel Merkezimizin hepsi birbirinden değerli ve bu işe layık aday adaylarımızı arasından seçtiği, sancağı ellerinde verdiği Hamdi Irmak, Volkan Göç, ve Aytaç Aksoy’un etrafında toplanıp, en zor zamanda bile 1 Milletvekili çıkaran AK Partimizin Bayrağını yine göndereçekeceğiz. Kalemizi asla terk etmeyeceğiz. Çalışmalarımızı çak kapı ziyaretleri, işyeri, köy ve mahalle gezileri, kahvaltılar, toplantılar ve seçim büroları, ilanlar v.s. ile planlı ve programlı olarak yaparak, ayak basılmadık yer, konuşulmadık seçmen bırakmayacağız. Bu zaferde ben de çalıştım, çarpıştım, sandıkta kutsal oylarımızı bekledim, her türlü katkıda bulundum diyerek, en güzel duyguları paylaşacağız. Hepimiz Milletvekili olmuş gibi, beraber sevinip onur ve gurur duyacağız. Dostluğumuz pazara kadar değil, mezara kadar sürdüreceğiz. Aldığımız bu güçle, birlikte yürüdüklerimizin, hemşerilerimizin ve ilimizin meselelerini halledeceğiz. Bu seçimin, mahalli yönü kadar, daha önemli bir yönü de Türkiye’nin geleceğini tayin etmesi olacaktır. Türk’ün, Türk’ten başka dostu yoktu söylemi kendini iyice göstermektedir. Ermeni meselesi v.s. ile ötelenmeye çalışılan Devletimize, suyunu, elektriğini, yiyeceğini verdiğimiz, yavru vatan Kıbrıs bile tavır koymaya çalışmaktadır. Bunlara fırsat vermemek, göz açtırmamak için 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak seçimler çok önemli bir hal almıştır. Bu seçim Ali, Mehmet değil Millet, devlet meselesi haline gelmiştir.” 
* Aksoy; “Bu seçim Türkiye için çok önemli.” 
İl Başkanı Alper Çiler’in ardından AK Parti Milletvekilleri sırayla kürsüye çıkarak partililere seslendi. Kürsüye ilk olarak 3. Sıra Milletvekili Adayı Aytaç Aksoy çıktı. Kendi tanıtarak konuşmasına başlayan Aksoy, 25. Dönem Milletvekili Adayı olarak teşkilatın karşısına çıktığı söyledi. Aksoy; “Ülkemize hizmet etmek için bu kutsal göreve talibim. 07 Haziranda yapılacak olan seçimler Ülkemiz ve Kırklareli için çok önemli. Bu seçim sürecinde bütün teşkilatımıza çok büyük hizmetler ve görevler düşmektedir” diyerek konuşmasını bitirdi. 
* “Göç; “Kırklareli’de en az 2 Milletvekili çıkaracağız.” 
*3. Sıra Milletvekili Adayı Aytaç Aksoy’un ardın 2. Sıra Milletvekili Adayı Volkan Göç kürsüye çıkarak partilerle seslendi. Göç konuşmasında şunları kaydetti;  “Teşkilatımızın düzenlediği  Birlik Beraberlik Kardeşlik ve Dayanışma gecesinde görüyoruz ki bu coşku ile Kırklareli’den en az iki Milletvekili çıkaracağız. Bu seçimlerde Partimiz yine tek başına iktidara gelecek. Diğer partiler laf üretmeye devam ediyor, biz ise yaptığımız hizmetlere Türkiye’nin geleceğini inşa ediyor. 07 Haziran’a kadar tüm teşkilat olarak çok çalışmamız lazım. Güzel bir Kırklareli için hep birlikte büyük işler yapacağız.” 
*Irmak; “Bu güzel ilin güzel insanlarına hizmet etmek için yola çıktık.” 
Kürsüye son olarak AK Parti Kırklareli 1. Sıra Milletvekili Adayı Hamdi Irmak çıktı. Yoğun alkışla kürsüye çıkan Irmak, konuşmasına başlamadan önce diğer Milletvekili adayları ile partilileri selamladı. Daha sonra bir konuşma yapan Irmak şunları kaydetti; “Ben Babaeski Kadıköy doğumluyum, Lüleburgaz’da okmuş bir kardeşiniz olarak şahsıma ve Kırklareli teşkilatına tevcih edilen, yüklenen sorumluluğun bir parçasını yüklenmek üzere sizlerle buradayım. Şunu altını çizmek istiyorum ki bu sadece 7 Haziran’a kadar olan bir birliktelik değildir. Kalın çizgilerle çizmek istiyorum. Çünkü Genel Merkezimizin şahsımda teşkilatımıza çizmiş olduğu, yüklemiş olduğu misyon bu güzel ilimizin Trakya’nın lokomotifi olma görevidir. Bu lokomotifi olma görevine var mısınız? Bende sizlerle birlikte ayrı gayrı olmadan, kimseyi ötelemeden, kimseyi incitmeden ama ilkelerimizi, prensiplerimizi ortaya koyarak kişileştirmeden, şahsileştirmeden bu güzel ile ve bu güzel ilin güzel insanlarına hizmet etmek için yola çıktık.”  (Kadir Sinici-Savaş Eskici)

Okunma : 434   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.