Güncelleme: TSİ     20 Ocak 2022 Perşembe     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
“AZ KALDI”

Hacı; “Hiçbir nimet, külfet olmadan kazanılamaz” dedi


Güncelleme : 09:38:00 TSİ  25.02.2015
“AZ KALDI”
 


* Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı :”Altyapı çalışmalarını tamamladık. Mayıs Ayı’nda da üstyapıya giriyoruz. Yılsonu itibari ile % 40’lık bölümü tamamlarız” dedi
ŞENOL GONCAGÜL
Birilerinin de, çalışmalardan doğan sıkıntıları siyasi malzeme haline getirmeye çalıştığının altını çizen Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı; “Buradan kimseye siyasi malzeme çıkmaz! Başka kapıya” dedi.
* “Mayısta üst yapıya başlıyoruz”
Belediye olarak, makyaj yapmak ve göz boyamak yerine, temelinden çözüm üretmek prensibini benimsediklerini belirten Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı; “Altyapı çalışmalarımızı bitirdik. Mayıs ayından itibaren de, üst yapı çalışmalarımızı başlatıyoruz. Bu çalışmalar tamamlandığında da, uzun yıllar boyunca sorun yaşanmayacak” dedi.
* “31 Aralık’ta % 40’ı bitecek”
“Üstyapı çalışmalarının ne zaman biteceğini” sorduğumuz Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı; “31 Aralık itibariyle üstyapı çalışmalarının % 40’lıkbölümünü tamamlamak istiyoruz. Bir başka deyişle de, ana cadde ve sokaklar tümüyle tamamlanmış olacak. Geri kalan bölümleri ise yıllara yayacağız” dedi.
* “Nimetin külfeti de oluyor”
Yapılan çalışmaların kent halkına zaman zaman sıkıntılı anlar yaşattığını bildiğini belirten Belediye Başkanı Hacı; “Her nimetin bir de külfeti var. Gönül isterdi ki, herkes uyurken gece bunlar olabilseydi de, sabah bitirilmiş olunsaydı. Ben de bu kentte yaşıyorum. Sizlerden birisiyim. Tüm bu çalışmalar bittiğinde, Babaeski Avrupai bir kent, önemli bir cazibe merkezi halini alacak. Bunun başka bir yolu ve yöntemi yok. Amacımız, kalıcı bir çözüm üretmek” dedi.
* “Bundan siyasi malzeme çıkmaz”
Babaeski Belediyesi’nin, kentin altyapı ve üstyapı sorunlarını çözmek ve uzun yıllar boyunca rahat bir nefes almasını sağlamak üzere yaptığı çalışmalarının meydana getirdiği sıkıntıların yakın bir gelecekte sona ereceğini belirten Başkan Hacı:”Şimdi birileri de, bundan siyasi malzeme çıkarmaya çalışıyorlar! Buradan kimseye ekmek çıkmaz! Yarın, örnek bir kent ortaya çıkacak. Burası, aynı zamanda Avrupa’dan gelen iki ayrı sınır kapısının kesiştiği nokta. Yerli ve yabancı herkesin uğrak yeri. Geçiş noktası. Babaeski, altyapısı ve üstyapı ile tam anlamıyla tamamlandığında, herkesin beğenisini ve övgüsünü kazanacak. Bu yüzden de, buradan kimseye siyasi malzeme çıkmaz. Yarın gün gelir utanırlar!” dedi.
* “Hayırlısı olsun”
Yeşilyurt ve Babaeski Gündem Gazeteleri’nin el değiştirmesinden dolayı, medya grubunun haber genel yayın yönetmeni olan Şenol Goncagül ‘ ü kutlayan Av. Abdullah Hacı; “Umuyorum ki, bölgesel medyamızda yeni bir çıkış noktası olur ve çok daha güçlü birer yayın kuruluşu olursunuz. Her iki gazetenin de satın alınmasından dolayı sizleri kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.


Okunma : 524   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.