Güncelleme: TSİ     20 Ocak 2022 Perşembe     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
“Onurlu bir yolculuktayız”

* AK Parti Kırklareli Milletvekili Adayları Hamdi Irmak, Volkan Göç ve Aytaç Aksoy, AK Parti Kırklareli İl Teşkilatı tarafından düzenlenen yemekte Kırklareli’deki Doğu ve Güneydoğu Anadolulu İş Adamları ve Esnafları ile bir araya geldi.


Güncelleme : 10:21:00 TSİ  26.05.2015
“Onurlu bir yolculuktayız”
 


HABER MERKEZİ 
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Adayları Hamdi Irmak, Volkan Göç ve Aytaç Aksoy AK Parti Kırklareli İl Teşkilatı’nın düzenlediği yemekte Kırklareli’deki Doğu ve Güneydoğu Anadolulu İş Adamları ve Esnafları ile bir araya geldi.
24 Mayıs 2015 Pazar günü saat 19.00’da Royel Bilgiç Otel’de düzenlenen yemeğe, Milletvekili Adaylarının yanı sıra AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kayhan Türköz, AK Parti Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden, AK Parti Eski Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, Eski AK Parti İl Başkanları ve Doğu ve Güneydoğulu İş Adamları ile esnafları katıldı.
Düzenlenen gecede gazetemizin de bağlı bulunduğu ZORTUL Medya Gurubu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Zortul, Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül, Yazı İşleri Müdürümüz Savaş Eskici ile Muhabirimiz Kadir Sinici’de katıldı. Yayın Gurubumuza; başta AK Parti 1. Sıra Kırklareli Milletvekili Adayı Hamdi Irmak olmak üzere Milletvekili Adayları Volkan Göç, Aytaç Aksoy ve AK Parti İl Yöneticileri büyük ilgi göstererek yakından ilgilendiler.
Doğu ve Güneydoğulu İş Adamlarına düzenlenen yemeğin açılış konuşmasını gecenin organizasyon sorumlusu İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Akbaş yaptı. Akbaş konuşmasında böyle bir gecede bir araya gelmenin mutluğunu yaşadıklarını söyledi. 
* Çiler; “Seçim’den zaferle ayrılacağız”
Murat Akbaş’ın ardından AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler kısa bir konuşma yaparak davetlileri selamladı. Çiler konuşmasında; “Buraya gelerek bizleri onurlandırdınız. Sizler bizlere 13 senedir desteğinizi hiç esirgemiyorsunuz.  07 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili Seçimleri’ne 2 haftadan az bir süre kaldı artık. Bundan sonra 4 saat uyku ile çalışarak bu seçimden zaferle ayrılacağız” dedi. 
* “7 Haziran Seçimleri’ne birlikte hazırlanacağız”
Alper Çiller’in ardından AK Parti Milletvekili Adayları sırayla birer konuşma yaptı. İlk olarak kürsüye 3. Sıra Milletvekili Adayı Aytaç Aksoy çıktı. Aksoy konuşmasında AK Parti’nin bu seçimlerde tekrardan tek başına iktidara geleceğini ifade etti.
Aksoy’un ardından 2. Sıra Volkan Göç bir konuşma yaptı. Volkan Göç, AK Parti’nin Türkiye’de olduğu gibi Kırklareli’de de 1. Parti olacağını söyledi.
Son olarak 1. Sıra Milletvekili adayı Hamdi Irmak bir konuşma yaptı. Irmak yaptığı konuşmada şunları kaydetti;  “Bugün köy ziyaretlerimiz sırasında yorulduk. Doğrusunu söylemek gerekirse buraya gelirken çok yorgunduk. Ancak sizlerin gelen yüzünü ve gözlerinizdeki bu ışıltıyı gördükten sonra yorgunluk filan kalmadı.  Sizlerden aldığımız bu enerji ile bu güzel duygularla biz gecesi gündüzü olmadan rabbimin izniyle 7 Haziran’a kadar değil, esas 7 Haziran’dan sonra sizlerle çok daha güzel, çok daha onurlu ve kutlu bir yolculuğa çıkacağız. 7 Haziran yolcuğu Türkiye acısından çok önem arz eden bir süreç. Bu sürecin bize getirdi nokta Türkiye’nin 90 yıllık küsur tarihi, kültürel, sosyolojik gelişmelerinin bir sürecidir. Bizler Türkiye’nin Trakya toprağında biraz daha özele indirdiğimizde Kırklareli’nin topraklarında, ülkemizin muhtelif topraklarından yıllar öncesinden buraya Gelemiş, kardeşlerimizle sizlerle birlikte buradayız. Bu kardeşliğin içersine çeşitli vesilelerle fitne ve nifak sokmak isteyecekler vardır. Bunu farklı yerlerde de yapamaya çalıştılar. Ülkemiz için, özelde de Kırklareli için birlikte bir yol arkadaşlığı yapacağız. Bu yol arkadaşlığının önemli noktası 7 Haziran Seçimleri olacak. Bu zamana kadar aramızdaki birlikteliğin, o dayanışmayı yıkmak isteyenler oldu. 15 günlük bir süre var önümüzde. 15 günün her bir saati, her bir dakikası önemli. Uzun adamın dediği gibi dikleşmeden, dik durarak, ilkelerimizi, prensiplerimizi ortaya koyarak ve bu siyasi yolculukta ve bu yeni Türkiye’de bu yolculuğu asla bireyselleştirmeden, asla kişileştirmeden 7 Haziran Seçimleri’ne birlikte hazırlanacağız.” (Kadir Sinici-Savaş Eskici)

Okunma : 474   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.