Güncelleme: TSİ     17 Ocak 2022 Pazartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
TREDAŞ Spor, Marmara’nın en büyüğü oldu

Tekirdağ Yıldız Erkekler Basketbol Ligi’ni şampiyon tamamlayarak “Marmara Bölge Şampiyonası”na katılan TREDAŞ Spor..


Güncelleme : 09:39:00 TSİ  21.03.2015
TREDAŞ Spor, Marmara’nın en büyüğü oldu
 

HABER MERKEZİ
Tekirdağ Yıldız Erkekler Basketbol Ligi’ni şampiyon tamamlayarak “Marmara Bölge Şampiyonası”na katılan TREDAŞ Spor, son maçında Kocaeli Gölcük Belediye Spor Kulübü’nü 76-66 mağlup ederek Marmara Bölge Şampiyonu oldu. TREDAŞ Spor, 07-11 Nisan 2015 tarihlerinde Balıkesir’de yapılacak olan “Basketbol Yıldız Erkekler Anadolu Şampiyonası”nda Tekirdağ’ı temsil edecek.
Düzce Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen “Marmara Bölge Şampiyonası”nın final maçında TREDAŞ Spor, Kocaeli Gölcük Belediye Spor Kulübü’nü, normal süresi 62-62 berabere biten maçta, uzatma dakikalarında rakibine büyük üstünlük sağlayarak 76-66 mağlup etti. TREDAŞ Spor böylece, geçen yılki başarısını tekrar ederek, bir kez daha Marmara Bölge Şampiyonluğu sevincini yaşadı.
Maçın sona ermesiyle birlikte TREDAŞ Spor Antrenörü Hakan Gamtüre, oyuncular ve TREDAŞ Spor yöneticilerinin şampiyonluk sevinci görülmeye değerdi. 
* Gamtüre; “Oyuncularımla gurur duyuyorum”
Antrenör Hakan Gamtüre, maçın ardından oyuncularına sarılarak, tebrik etti. Marmara Bölge Şampiyonluğunu ikinci kez kazanmanın gurur ve onurunu yaşadığını belirten Gamtüre, emeği geçen herkese teşekkür etti.
Gamtüre, şöyle konuştu:
“Alt yapıya verdiğimiz önemin meyvelerini topluyoruz. Uzun yıllardır yetiştirdiğim oyuncularımla Marmara Bölge Şampiyonluğu gibi önemli bir hedefe ulaşmak tarif edilmez bir gurur kaynağıdır. Bu başarımız, alt yapıdan gelen diğer oyucularıma da çok güzel bir motivasyon sağlayacaktır. Ayrıca, oyuncularım böyle büyük turnuvalarda kendilerini gösterme fırsatı bularak birçok büyük kulübün transfer listelerine girmişlerdir. Bu durum, beni ve kulübümü ayrıca mutlu etmiştir.”
Bundan sonraki turnuvanın Anadolu Şampiyonası olduğunu aktaran Gamtüre; “Hazırlıklarımızı en iyi şekilde yaparak, Anadolu Şampiyonasında da başarılı olmak istiyoruz” dedi. 
TREDAŞ Spor Kulüp Başkanı Bünyamin Gılbaz, IC Holding bünyesindeki TREDAŞ’a bu gururu yaşatan sporcuları kutlayarak, TREDAŞ Spor’un daima iddialı ve favori bir takım olduğunu söyledi.
Gılbaz, şunları kaydetti:
“Öncelikli olarak bizlere bu gururu yaşatan antrenör ve sporcularımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Bildiğiniz üzere TREDAŞSpor bulunduğu her yerde daima iddialı ve favori olmuştur. Bugünde aynı şeklide favori olduğumuz bir şampiyonluğu kazanmış bulunmaktayız. Kulübümüz olarak hedefimiz Tekirdağ ve Marmara BölgeŞampiyonu olarak Balıkesir’de 07-11 Nisan 2015 tarihinde yapılacak olan Basketbol Yıldız Erkekler Anadolu Şampiyonası’nda en iyi şeklide temsil etmek ve Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanmaktır. Bizden hiçbir desteğini eksik etmeyen sponsorumuzIC Holding’e teşekkür ediyoruz.”
 “Basketbol kardeşliktir” diyen TREDAŞ Spor Başkan Yardımcısı Zeki Çalışkan, Marmara Bölge Şampiyonluğunu yeniden yaşamanın kendisini çok mutlu ettiğini bildirdi.
Çalışkan, şunları kaydetti:
“TREDAŞ Spor geçen sezon yaşadığı Marmara Bölge Şampiyonluğu sevincini bu yıl da tekrar ederek, istikrarlı çıkışına devam etmiştir. Tekirdağ ilinin bir basketbol şehri olmasına büyük katkı verdiğimize inanıyoruz ve çalışmalarımızı idari, teknik ve sporcu kadromuzla beraber büyük hedeflere doğru sabırla ilerliyoruz. Yapılan çalışmalar, meyvesini vermeye başlamıştır. Bu gelen şampiyonluklar, büyük bir özveri ve disiplinli çalışmayla gelmiştir. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. 
TREDAŞ Spor, 07-11 Nisan 2015 tarihlerinde Balıkesir’de yapılacak olan Basketbol Yıldız Erkeler Anadolu Şampiyonası müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Okunma : 495   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.