Güncelleme: TSİ     20 Ocak 2022 Perşembe     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Bozkurtlar Kırklareli’de şahlandı

* Ülkücüleri salonlar almadı. Geceye katılanlar Atatürk Spor salonunu doldurunca, kalabalık salon dışına taştı. Çok sayıda Ülkücü konseri Salonun bahçesinde dinlemek zorunda kaldı.


Güncelleme : 09:38:00 TSİ  16.12.2014
Bozkurtlar Kırklareli’de şahlandı
 
* Ülkücüleri salonlar almadı. Geceye katılanlar Atatürk Spor salonunu doldurunca, kalabalık salon dışına taştı. Çok sayıda Ülkücü konseri Salonun bahçesinde dinlemek zorunda kaldı.
HAEBER MERKEZİ
Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanlığı Atatürk Spor Salonu'nda 14 Aralık 2014 Pazar günü saat 19.30’da "Kutlu Şahlanış Gecesi" düzenledi. Geceye; Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz,  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Erdem Karakoç, Yunus Meral, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, İl Başkan Yardımcısı Derya Bulut, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Kürşad Yamaner, Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, Evrensekiz Belediyesi eski Başkanı Halil Abanoz, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanları ve Ülkücü gençler katıldılar.
Ülkücüleri salonlar almadı. Geceye katılanlar Atatürk Spor Salonu’nu doldurunca, kalabalık salon dışına taştı. Çok sayıda Ülkücü konseri salonun bahçesinde dinlemek zorunda kaldı.
Gecede bir konuşma yapan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz; "Türk Milleti’nin tek bir sigortası vardır, tek bir çıkış noktası vardır, o da Milliyetçi ülkücü harekettir" dedi.
Kılavuz, Ülkü Ocakları Kırklareli Başkanlığı'nca Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen "Kutlu Şahlanış Gecesi" etkinliğinde, Türkiye'nin içinde bir takım olumsuz gelişmelerin hız kesmeden devam ettiğini ileri sürdü.
Yaşanan olumsuzluklar karşısında sessiz kalmayacaklarını belirten Kılavuz, teşkilatlarıyla omuz omuza vererek Türkiye Cumhuriyeti'ni korumaya devam edeceklerini söyledi.
Türkiye'nin karanlık bir süreci yaşadığına vurgu yapan Genel Başkan Kılavuz; "Bayrağımız en güvenli olan yerlerden indirilmekte, Türklüğümüz tartışılmakta, vatan coğrafyamız parçalanmaya çalışılmakta. 'Ne mutlu Türk'üm' yazısı dağlardan taşlardan silindiği gibi dün sosyal medyada gördüğümüz kadarıyla Balıkesir Belediyesi tarafından da indirildiğini görmekteyiz. Şiddetle kınıyorum. Türk milletinin tek bir sigortası vardır, tek bir çıkış noktası vardır, o da Milliyet ülkücü harekettir" dedi.
Türk Milleti’nin her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu ifade eden Kılavuz, gece gündüz demeden çalıştıklarını kaydetti.
Gençliğin kendileri için çok değerli olduğunun altını çizen Kılavuz, konuşmasına şöyle devam etti;
"Hiç öğrencilikle alakası olmayan, insanlıktan nasibini alamamış dağdan inip gelen canavar ruhlu birileri üniversitelerde çatışma, kavga ve buna benzer hadiseler yaratmak istiyor. Siz çok uyanık olacaksınız, hiçbir kavganın, hiçbir çatışmanın içerisinde bulunmayacaksınız. Biz hiçbir tanenizin eğitim hayatına, istikbaline, sağlığına zarar gelsin istemeyiz. Hiçbir tanenizin saçınızın telini gayrimeşru zihniyete sahip vatan hainlerinin alayına değişmeyiz. Efendimiz; “Birlikte rahmet, ayrılıkta azap var” demiştir. Sizlerde bu anlayışı aklınızdan çıkartmayın. Birliğimizi, beraberliğimizi her zamankinden daha fazla canlı tutmak için çalışınız." dedi.
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un konuşmasının ardından Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanı M. Hakan Bozfırat, Genel Başkanı Kılavuz’a bir plaket sundu. 
Gece Sanatçı Ahmet Şafak konseri ile devam etti.  Genç Bozkurtlar Ahmet Şafak’ın söylediği tüm şarkılara eşlik ederek yeri göğü inlettiler. Havanın soğuk olmasına rağmen çok sayıda ülkücüde salon dışından sanatçı Ahmet Şafak’a eşlik ettiler. 

Okunma : 581   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.