Güncelleme: TSİ     20 Ocak 2022 Perşembe     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret

* Zortul Medya Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili İşadamı Murat Zortul, Kırklareli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Selim Tiran’ı makamında ziyaret etti. Zortul; “Selim Tiran, yıllardan beridir bu camia için büyük emek harcadı” dedi.


Güncelleme : 09:55:00 TSİ  01.04.2015
Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret
 


Kadir Sinici
Murat Zortul, beraberinde Medya Grup Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül ile birlikte Kırklareli Gazeteciler Cemiyeti binasını ziyaret etti.
* “Selim Tiran büyük emek harcadı”
Kırklareli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Selim Tiran’ın, cemiyetin kuruluşundan itibaren büyük emekler sarfettiğini belirten Murat Zortul :” Basın camiasının kendisine vefa borcu var. Kurulduğu ilk günden beridir cemiyetin yükünü omuzladı. Kendisini kutluyorum” dedi.
* “Artık yoruldum”
Kırklareli Gazeteciler Cemiyetinin kuruluşundan itibaren başkanlığını yürüttüğünü ve artık yorulduğunu dile getiren Başkan Selim Tiran; “Recep Goncagül Önadım Gazetesi sahibiydi. Şenol Goncagül ile birlikte bu cemiyeti kurduk. Şenol Goncagül ve Cengiz Uçar başta olmak üzere, birlikte elimizden gelen her türlü gayreti sarfettik. Ben artık yoruldum. Cemiyetin önümüzdeki süreçte gençlerle daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Ben de aday olmayacak ve yeni yönetimi devir alan yönetime, elimden geldiğince ve talep olduğu müddetçe ağabeylik yapmaya çalışacağım” dedi.
* “Heyecan getirdiniz”
Zortul Medya Grup A.Ş.’nin Kırklareli ilinde medya sektörüne hızlı bir giriş yaptığını belirten Selim Tiran; “Yeşilyurt ve Babaeski Gündem Gazeteleri’ni satın almanız, burada harika bir haber merkezi yaparak, ayrıca Medya Center kurma hazırlıklarınızı duyuyor ve seviniyoruz. Ulusal anlamda bir haber sitenizin hazırlandığını duymak bile bizi heyecanlandırıyor. Medya grubunuzun genel yayın yönetmenliğine Şenol Goncagül ‘ ün getirilişi bile başlı başına bir profesyonellik göstergesi. Kutluyor ve yeni yatırımlarınızı bekliyoruz” dedi.
* “Gazeteciler Cemiyeti ağırlığını bulmalı”
Kırklareli Gazeteciler Cemiyetini, Selim Tiran ve Cengiz Ucar ile birlikte yıllar önce kurduklarını ve önemli bir yol katetildiğini belirten Zortul Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül, teknolojiye uygun, yeniliklere açık, çok daha kitlesel ve geniş alanlara yayılarak, camiayı kucaklayabilecek bir cemiyetin oluşmasının gerektiğini söyledi.
Goncagül; “Bir çok İl’deki Gazeteciler Cemiyetleri’ni görüyoruz. Temsil ettikleri camiaya yakışır şekilde yerleri var. Hizmet araçları var. Yayınları var. Tüm meslektaşlar aynı çatı altında. Birlik ve beraberlik var. Üst cemiyetlerle iletişimleri var. Cemiyet üyeleri, bir çok avantaja sahipler. Yurtiçinde ve yurtdışında seminerlere, toplantılara ve bedelsiz tatillere gidiyorlar. Bizim de ilimizde artık bu duruma gelinmeli diyorum. Selim Tiran, mevcut imkanlar ile cemiyeti bugünlere getirdi. Kendisine minnettarız. Bundan böyle de bize ağabeylik yaparak, bilgi, birikim ve tecrübelerinden yararlandıracaktır. Önümüzdeki süreçte, hakettiğimiz, bize yakışacak ve Kırklareli adını yurtta ve yurtdışında duyuracak etkin bir cemiyet yönetimine ihtiyaç var. O süreçte ve ekipte de olmayı düşünüyorum” dedi.
Ziyarette, cemiyete kurulduğu ilk anından beridir büyük destek vererek, yönetim kadrolarında da yer alan Bilal Özdamar’da iştirak etti.Okunma : 585   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.