Güncelleme: TSİ     17 Ocak 2022 Pazartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Mustafa Terekli MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkan Adayı


* MHP’de Mesut Şalk’ın Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını açıklamasından sonra, Mustafa Terekli’de adaylığını parti binasında kalabalık bir partili gurubu ile birlikte yaptı.
* Terekli’nin adaylık açıklamasında iki rakip birlik ve berberlik tablosu içinde kucaklaştı.


Güncelleme : 18:29:00 TSİ  19.12.2014
 Mustafa Terekli MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkan Adayı
 

HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) Mesut Şalk’ın Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı’nı açıklamasından sonra 18 Aralık 2014 Perşembe akşamı Mustafa Terekli de Merkez İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıkladı. Mustafa Terekli Merkez İlçe Başkanlığı Aday açıklamasını kalabalık bir partili gurubu ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi İl Binası’nda yaptı.
Terekli adaylığını açıklamadan önce Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan,  İl Başkan Yardımcısı Derya Bulut ve Mustafa Terekli’nin rakibi Mesut Şalk Mustafa Terekli’ye “Hayırlı olsun” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Adayı Mesut Şalk, Mustafa Terekli ile kucaklaşarak; “Davamız bir, yolumuz bir. Biz bir birimize rakip değiliz. İkimizde üç Hilal’li bayrağımızı en yükseğe çıkarabilmek için çalışıyoruz. Rakip olmamız asla birlik ve beraberliğimizi bozmayacaktır” dedi. Mustafa Terekli’de Merkez İlçe Başkanlığı’nın genç adayı Mesut Şalk’ı kucaklayarak; “Bizler genç kardeşlerimizi yetiştirmek,  tecrübelerimizden istifade ettirmek için adayız. Onların yetişmeleri ve önünü açmak için her daim destek verdik, vermeye de devam edeceğiz. 2015 Seçimleri öncesi birlik ve beraberlik için de tek yumruk olup Allah’ın izni ile Kırklareli’den meclise Milletvekili göndereceğiz” dedi. 
İki rakip adayın kucaklaşarak ortaya koydukları birlik ve beraberlik göstergesinden sonra Mustafa Terekli, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıkladı. Terekli Merkez İlçe Başkanlığına aday olduğunu şu cümlelerle açıkladı;
“Ülkemizin açılımlarla bölünüp, bin yıllık kardeşlik ortamının bozulmak istendiği bu günlerde Tek Başına İktidar Yürüyüşüne Kırklareli'mizden katkıda bulunmak üzere Merkez İlçe Olağan Kongremizi 21 Aralık 2014 Pazar günü Halk Eğitim Merkezi’nde yapacağız. Benim ve yönetimde yer alacak olan arkadaşlarımın, Kırklareli'den 2015 Seçimleri’nde Milletvekili çıkartarak MHP’nin iktidarına katkıda bulunacağımıza inancımız tamdır. Sahip oldukları bilgi ve birikimleri, Milliyetçi Hareket Partisi içinde değerlendirmek isteyen herkese açık olacağız. Bütün vatanseverleri Milliyetçi Hareket Partisinin üç hilalli bayrağı altında toplanmaya davet ediyoruz. Gün birleşme günüdür. Gün bütünleşme günüdür. Kucaklaşma ve bütünleşmenin adresi Milliyetçi Hareket Partisidir. Bizim yüreğimizde herkese yer vardır. Bu topraklara vatan diyen, bu insanlara milletim diyen herkese kucağımız açıktır. Bu bayrak benim, bu ülke benim diyen herkese kapımız açıktır. Ayrımcı olmadık, olmayacağız. Biz herkesi Cenab-ı Allah'ın bir kutlu emaneti, Büyük Türk Milletinin öz evladı kabul ediyoruz. Diğer listede yer alacak ve oy verecekler bizim rakibimiz değil hepsi çok değerli dava arkadaşlarımızdır. Onları da canıyürekten kucaklıyoruz. Kongremizin Kırklareli'mize, partimize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi. (Savaş Eskici)

Okunma : 489   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.