Güncelleme: TSİ     22 Ocak 2022 Cumartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
“Babaeski evladına sahip çıkmalı”

*Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Kırklareli Milletvekili Adayları Hamdi Irmak, Volkan Göç ve Aytaç Aksoy; 27 Nisan Pazartesi günü S.S. 132 Sayılı Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’ni ziyaret ettiler.


Güncelleme : 10:59:00 TSİ  01.05.2015
“Babaeski evladına sahip çıkmalı”
 HABER MERKEZİ
Milletvekili Adaylarını Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman ile Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri kapıda karşılayarak toplantı odasında kabul ettiler. Ziyarete ayrıca AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Ali Gencal, AK Parti Babaeski İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldılar.
Adalet ve Kalkınma Partisi(AKP) Kırklareli Milletvekili Adayı Hamdi Irmak; “Bizler de yılmadan, usanmadan, bıkmadan sadece 7 Haziran’a kadar değil esas 7 Haziran’dan sonra İlçemiz için, bu bölgedeki problemlerin, dertlerin çözülmesi için, sevinçlerin paylaşılması için Teşkilatımızın ve Sayın Başbakanımızın destekleri ile birlikte el ele gönül gönüle vererek memleketimize hizmet edeceğiz. Bu hizmetimizin içerisinde sizler Babaeski Sivil Toplum Örgütleri olarak, buranın yöneticileri olarak önce şahsınızdan sonra etrafınızda olan insanlardan özel bir istirhamım var; Babaeski evladına sahip çıkmalı.”

Kahraman; “Katkıyı sonuna kadar vereceğiz”

Ziyarette ilk konuşmayı Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman yaptı. Başkan Vekili Kahraman, konuşmasında; “Sevgili Milletvekili Adaylarımızın bizleri onurlandırdıklarını ifade etmek isterim. Onlara da halka giden, Hakk’a giden yolda başarılar temenni ediyorum. İnşallah öyle de olacak. Ben sevgili kardeşimi milletvekili olarak görüyorum, o da apaçık belli, kamuoyu da biliyor. Kendilerine bu yolda başarılar diliyorum. Biz de onlara gerektiği şekilde katkıyı sonuna kadar vereceğiz. Onlarla beraber sevinci de kederi de her şeyi paylaşacağız. Demokrasinin güzelliği açısından diğer siyasi partilerin adaylarına da başarılar diliyoruz. Demokrasiden bahsederken onun güzelliğini yaşamak, yaşatmak lazım. Ama sevgiyi de saygıyı da paylaşmak lazım” diye konuştu.

Irmak; “Kırklareli’nin makûs talihinin değişmesi için çalışacağız”

Daha sonra AKP Kırklareli 1. sıra Milletvekili Adayı Hamdi Irmak söz alarak konuşmasında; “Yaklaşık 10 gün önce Sayın Başbakanımızın Ankara’da startı vermesiyle oradaki tanıtım programından sonra Kırklareli merkezimizde Kırklar Şehitliği’nde bir Cuma Namazı sonrasında üzerimizdeki kötülüklerin, musibetlerin yok olması duasıyla kurbanlarımızı keserek Kırklareli’mize yüklenen yeni dönemdeki yeni görevle ilgili çalışmalara başlamak üzere startımızı verdik. Yaklaşık 10 günden beri muhtelif ilçelerimizde, orman köylerimizde, orman ilçelerimizde saha ziyaretlerimize başladık. Fakat ben ki bir Babaeski çocuğu olarak, Babaeski’nin evladı olarak Babaeski ile ilgili programı hep özel bir noktaya koydum. Bundan sonraki sürecin içerisinde de Babaeski, diğer ilçelerimiz ile birlikte bir önem ve ağırlık içerisinde olacak. Fakat takdir edersiniz ki insanın doğduğu yerin, doğduğu toprakların müstesna bir yeri oluyor. Bu bağlamda 4-5 günden beri Pınarhisar, Vize, Demirköy ilçelerimiz, onların köyleriyle yapmış olduğumuz buluşmaların neticesinde bugün de sabahtan Kofçaz’da oradaki vatandaşlarımızla teşkilat mensubu arkadaşlarımızla bir araya geldik. Ama dünden beri ayrı bir heyecan var. Bugün Babaeski’den İl Başkanımızın, İlçe Başkanımızın varlığı ve Vekil kardeşlerimle birlikte bir heyecanla önce seçim büromuza geldik ve ondan sonra da Babaeski’mizin güzide insanı, önemli insanı Hilmi Ağabeyimizi makamında ziyaret etmek ve onunla birlikte beraberce yürüyeceğimiz bu yola start vermek üzere buraya geldik. Bizleri bu sıcak karşılaması ve hüsn-ü kabulü için şahsım adına ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Sağ olsun, var olsun.
*Sadece 7 Haziran’a kadar çalışmayacağız 
7 Nisan’da Türkiye’de çok ciddi bir seçim hazırlığı için Partimiz start verdi ve listeler açıklandı. Bu listelerin içerisinde içinizden bazılarının “Kimmiş bu?” dediği bazılarınızın da “Bizim çocuğumuz” dediği bu kardeşiniz, Hamdi Irmak, Aday olarak ortaya çıktı. Ancak Hamdi Irmak tek başına bir anlam değil. Bizler bu yola çıkarken başta Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu olmak üzere Genel Merkezimizin, sonra illerde Başbakanımızı, Genel Başkanımızı temsilen İl Başkanımızın, İlçelerde İl Başkanımızı temsilen İlçe Başkanlarımızın ve 25. dönem Milletvekilliği Adaylığında beraber olacağımız Volkan Göç kardeşim, Orman Mühendisi, Lüleburgaz doğumlu, bu toprakların evladı ve Aytaç Aksoy kardeşim; yüzüyle, simasıyla ama en önemlisi Ailesiyle, Rahmetli Babası Metin Aksoy’un ona bırakmış olduğu bu güzel mirasla, karakter ve isim mirasıyla bu sürecin içerisinde bizlerle birlikte olacaklar. Bizler de yılmadan, usanmadan, bıkmadan sadece 7 Haziran’a kadar değil esas 7 Haziran’dan sonra İlçemiz için, bu bölgedeki problemlerin, dertlerin çözülmesi için, sevinçlerin paylaşılması için Teşkilatımızın ve Sayın Başbakanımızın destekleri ile birlikte el ele gönül gönüle vererek memleketimize hizmet edeceğiz. Bu hizmetimizin içerisinde sizler Babaeski Sivil Toplum Örgütleri olarak, buranın yöneticileri olarak önce şahsınızdan sonra etrafınızda olan insanlardan özel bir istirhamım var; Babaeski evladına sahip çıkmalı.
*Hepimize ayrı ayrı görev düşüyor 
Arkadaşlarımla Teşkilat içerisinde bir paylaşım yaparken Vize’deki kardeşlerim Aytaç ve Volkan, bendeniz de Babaeski olarak Başbakanımızın Kırklareli’nin makûs talihinin değişmesi ve Kırklareli’nin lokomotif olması, ayağa kalkması ve Trakya’yı ayağa kaldırması noktasında bir sorumluluk aldık. Burada hepimize ayrı ayrı görevler düşmektedir. Hem bireysel hem de toplumsal görevlerimiz var. Bu görevlerin içerisinde İl Başkanıma, İlçe Başkanıma, çok değerli STK’larımızın başında büyüklerimize, ağabeylerimize, Hilmi Ağabey’e hem şahsi, kişisel hukukumuzdan hem de çıkmış olduğumuz bu kutlu yolculukta bize destek vereceğinden hiçbir şekilde şüphem yok. Biz bu kutlu yolculuğu bugün önce İlçe Teşkilatımızla ardından ilk ziyaretimiz Yağlı Tohumlar Kooperatifimizle Hilmi Ağabeyimizin beraberliğinde bir yola çıktık. Bu yolculukta sizlerden destek bekliyoruz, sizlerden yardım istiyoruz ve Kırklareli’nin, Babaeski’nin makûs talihini değiştirip Babaeski’nin evladına sahip çıkmasını istiyoruz. Biz inşallah Volkan ve Aytaç kardeşlerimle seçime kadar değil, esas 7 Haziran’dan sonra İlçemiz için, İlimiz için sizlerin yardımları ve destekleriyle dertlerinizle dertlenmeye, sevinçlerinizle sevinmeye ahdettik. Sizlerin dinlemeye, sorunlarınızı çözmeye biz söz veriyoruz. Bu söz için de sizden yetki istiyoruz. Sadece bireysel yetkiler değil, bir STK kuruluşu olarak bölgemizin dertlerini sizlerden dinlemek, dertlerinizin kayıt altına alınması ve Vekil Adayı arkadaşlarıma, İl Başkanıma, İlçe Başkanıma ders olması, ödev olması için sizlerden İl ve İlçe Başkanlarım aracılığıyla yazılı olarak istiyorum. Burada bulunanlar ya da bulunmayanlar, eğer bu meseleleri dert edersek ve bunların çözümleri yönünde ama büyük ama küçük çözüm önerilerinde bulunursak şuna emin olun bizler dersimize çalışacağız ve önümüzdeki 4 yılın içerisinde Merkez yönetimim bu ilçemiz için, Kırklareli’miz için neler yapacaksa, yapamayacaklarını da zorlayarak bu bölgenin kalkınması ve bu bölgenin hak ettiği yere gelmesi için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Volkan Göç; “ Tek derdimiz Kırklareli’ye hizmet götürmek”

Vekil Adayı Hamdi Irmak’ın konuşmasının ardından AK Parti Kırklareli 2. sıra Milletvekili Adayı Volkan Göç söz alarak yaptığı konuşmasında; “25 Nisan’dan bu yana ilk defa bir siyasi ziyaretimizi yapıyoruz. Bugüne kadar siyasi yasaklardan dolayı, seçim yasaklarından dolayı dostane tanışma ziyaretlerini gerçekleştirmiştik. İlk olarak orman köylerimizi ziyaret etmiştik ama bugün ilk olarak kanaat önderi olarak Sayın Başkanımızı ziyarette önem gördük ve bugün kendisinin misafiriyiz. Bugün buradan bütün Babaeski’nin, bütün Kırklareli’nin duymasını istediğimiz, görmesini, bilmesinin arzu ettiğimiz çok önemli meselelerin ilk mesajını buradan sizlerle paylaşmak isterim. Değerli arkadaşlar; Kırklareli siyasetinde bugüne kadar görmüş olduğunuz tabloların çok dışında bir tablo görmektesiniz. Bugün Kırklareli ilindeki Partimizin en yetkili isimleri, organları, yönetim kurulu üyeleri, 3 Milletvekili Adayımız hep birlikte burada bulunuyoruz.
*Bu topraklara hizmet borcumuz var 
Hiçbirimiz ayrı değiliz, hiçbirimiz parçalanmış değiliz. Hepimiz tek vücut, tek parça buradayız ve Kırklareli’ye, Babaeski’ye hizmet için bu birlikteliği sadece seçim boyunca değil, seçimden sonraki görevli olduğumuz süreç içerisinde de birlikte bu şekilde devam etmeye gayret edeceğiz. Biz başkalarını takip etmiyoruz, liderler takip edilir. İsteriz ki bizleri takip etsinler, onlar da bu birlikteliği sağlasınlar. Derdimiz Kırklareli’ye hizmet götürmek, Kırklarelili vatandaşa hizmet etmekse bunu bir olup, birlik olup, hep birlikte başaracağız. Burada doğduk, burada yaşadık, bu topraklara hizmet borcumuz var. Bizim siyasi bir ideolojimiz yok. Bizim burada siyasi parti olarak, görmüş olduğunuz yönetim kademesindeki arkadaşlar olarak tek ideolojimiz vatandaşa hizmet etmektir. Vatandaşımızın hak ettiği, kendisinde hak gördüğü hizmetlerle buluşturabilmek. Bizim tek ideolojimiz budur. Biz bölgemizin insanlarını seviyoruz, vatandaşlarımızı seviyoruz. Milletini seven, devletiyle barışık, bayrağına aşık bu insanların dün arkasında olamadığımız yerler için de bugün kendimizde görüyoruz bu sorumluluğu, yarın da tüm sorumluluğu kendi üzerimize alıyoruz. Yapılmış olan, yapılamayan, yapılacak her ne varsa biz bunların yükünü omuzlarımıza alıyoruz. Buradan Babaeski Halkı’na, Kırklareli Halkı’na sözümüz şudur; Biz İlimizin, İlçelerimizin arkasındayız, yanındayız, kol kolayız. Onların da bizlere bu desteği vermesi, özellikle Babaeski için, kendi çocuklarına, kendi yetiştirdiği insana kıymet vermesi, değer vermesi, arkasında durmasını istirham ediyorum.” dedi.

Aytaç Aksoy; “2 tane Milletvekili, 1 tane de Bakan”

Ziyarette son olarak AK Parti Kırklareli 3. sıra Milletvekili Adayı Aytaç Aksoy söz aldı. Aksoy, konuşmasında; “Biz öncelikle Hilmi Ağabey’in Teşkilatımıza, Partimize verdiği destekler için kendisine teşekkür ediyoruz. Biz bu 7 Haziran’daki seçime İnşallah Kırklareli olarak bir değişiklik yaşamak istiyoruz. Babaeski’mizin durumu, hizmetler ortadadır. İnşallah Kırklareli’den 2 tane Milletvekili, 1 tane de Bakan istiyoruz. ” dedi. 

Adalet ve Kalkınma Partisi(AKP) Kırklareli Milletvekili Adayları Hamdi Irmak, Volkan Göç ve Aytaç Aksoy; S.S. 132 Sayılı Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’ni ziyaretlerinin ardından S.S. Babaeski Esnaf Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası’nı, Babaeski Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nı, Babaeski Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Babaeski Ticaret Borsası, Atatürkçü Düşünce Derneği Babaeski Şubesi, S.S Onbeşliler Taşıma Kooperatifi, Cem Vakfı Babaeski Şubesi ile Babaeski Gündem gazetesi ziyaretleri ile devam ettiler.

Okunma : 659   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.