Güncelleme: TSİ     20 Ocak 2022 Perşembe     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
“CHP Yerel yönetimi millete tepeden bakıyor”

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Aday Adayı Aydın Çetiner MHP Demirköy İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek neden Aday Adayı olduğunu anlattı.


Güncelleme : 09:24:00 TSİ  11.03.2015
“CHP Yerel yönetimi millete tepeden bakıyor”
 

HABER MERKEZİ
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Aday Adayı Aydın Çetiner MHP Demirköy İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek neden Aday Adayı olduğunu anlattı.
Aydın Çetiner’i Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Erol Akıncı ve İlçe Teşkilatı karşıladı.
Karşılama sonrası kısa bir konuşma yapan MHP Demirköy İlçe Başkanı Erol Akıncı; “İlçemize gelen bütün Aday Adayları’nı tek tek dinliyoruz, bundan sonra gelecekleri de dinleyeceğiz, hepsi geldikten sonra, teşkilattaki herkes kendi fikrini söyleyecek. İlçe Teşkilatı olarak hep birlikte bir karar verip fikrimizi İl Yönetimi’ne bildireceğiz. Bu seçimlerin memleketimize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
* “Kırklareli halkı milletini ve vatanını sever”
Erol Akıncı’dan sonra söz alan Aydın Çetiner partililere hitaben kısa bir konuşma yaptı. Çetiner konuşmasında; “Ben 13 yaşında Ülkücü oldum, teşkilat terbiyesi gördüm. Çok şey gördüm, çok mücadele verdim. Parti ve teşkilat için çok çabaladım. Şimdi bir Aday Adayı kardeşiniz olarak huzurunuzda bulunuyorum. Benim teknik olarak planladığım şeyler var. Kırklareli halkı gerçekten son derece iyi niyetli, memleketini sever, milletini sever. Memleketine ve milletine pozitif katkıda bulunur. Vatansever insanlar olarak bu memlekete hizmet eder. Elektrik, su ve vergilerini öder. Günü geliyor evlat yetiştiriyor, o evlat şehit oluyor “Vatan sağolsun” diyor. Bundan büyük hizmet olmaz.
* “Hastanenin arazisinden rant üretecekler”
Buna karşılık Kırklareli devletten yatırım olarak hiçbir şey almıyor. Koskoca Kırklareli’ye bir bakın, ben size anlatayım. Kırklareli’ye çevre yolundan gelince bir tane devlet yatırımı görüyorsunuz. Kocaman bir Cezaevi başka hiçbir şey yok. Şimdi yeni yaptıkları bir hizmet var. Şehir merkezinde arazisi değerli bir hastanemiz vardı. Hastaneyi almışlar şehir dışına çıkarıyorlar. Hastanenin arazisi de TOKİ’ye verilmiş, buradan da rant üretecekler. Kırklareli genelinde Çerkezköy’den başlayan ve Lüleburgaz’a kadar gelen bir sanayi ortamı var. Günümüzde böyle bir sanayi tekniği uygulandığında ne yaparsınız. Buraya tekstil vermişsiniz. Sürekli boyahaneleri getirmişiniz. Boyahanelerin hiç birinin arıtma tesisi yok. Bunlar çevreyi kirletiyor.  Buranın insanı tarım ve hayvancılıkla uğraşıyor. Devletin Tarım ve Hayvancılıkla ilgili verdiği teşvikleri 50 kat daha fazlasını dışarıdan gelenler almış. Buradaki teşvik ve destekler Kırklareli’ne olsun. Bu yapılanlar adaletli değil. Kırklareli Millete, Memlekete pozitif değer üretmiş ama karşılığını alamamıştır. Sizler görevlerinizi tam olarak yaptığınız için, bu Devletten ne isteseniz hakkınız.
* “40 yıldır hiçbir şey değişmedi 
MHP olarak bizim bir tek amacımız var. Çaldırmadan, çırptırmadan, dini imanı olan adamlar olarak hizmet edeceğiz. 40 sene önce Kırklareli ne ise şuan da aynısı. Hiçbir şey değişmedi. Kırklareli’nden seçilip giden AKP ve CHP’li arkadaşlar ortaya hiçbir şey koyamamışlar. Yerel yönetimlerde de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) millete tepeden bakıyor. Biz nasıl olsa seçimi kazanacağız diye sadece insanları ziyaret ediyorlar. Biraz Kırklareli insanına değer verin. Aralarında kavga ediyorlar. Diyorlar ki; “Ayakkabılarımızı bıraksak seçtiririz” Bu millete bu layık değil. Ben inanıyorum ki biz bu sefer bunun hesabını soracağız bunlara. (Gülcan Kutlu)

Okunma : 462   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.