Güncelleme: TSİ     20 Ocak 2022 Perşembe     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Yeni ürün grupları ile Anımalıa İstanbul Fuarı, 5 Şubat’ta açılıyor!

Hayvancılık Sektörü’nün İstanbul’daki buluşma adresi olan Animalia İstanbul Fuarı, UFI tarafından onaylı bir fuar olmasının yanı sıra Avrupa Tarım Fuarları Organizatörleri Federasyonu EURASCO’ya da Türkiye’den üye olan...


Güncelleme : 10:04:00 TSİ  16.01.2015
Yeni ürün grupları ile Anımalıa İstanbul Fuarı, 5 Şubat’ta açılıyor!
 

HABER MERKEZİ
Hayvancılık Sektörü’nün İstanbul’daki buluşma adresi olan Animalia İstanbul Fuarı, UFI tarafından onaylı bir fuar olmasının yanı sıra Avrupa Tarım Fuarları Organizatörleri Federasyonu EURASCO’ya da Türkiye’den üye olan tek uluslararası hayvancılık fuarı olarak 05-08 Şubat 2015 tarihleri arasında HKF Fuarcılık organizasyonu ile İstanbul Fuar Merkezi’nde 12. defa kapılarını açacak. 2015 senesinde fuar, genişleyen katılımcı grubu ile ziyaretçilerini karşılamaya hazırlanıyor.
Animalia İstanbul Fuarı’na üç yeni katılımcı grubu
12. Uluslararası Hayvancılık Teknolojileri ve Hayvansal Ürünler İhtisas Fuarı Animalia İstanbul, genişleyen katılımcı profili ile profesyonel ziyaretçileri ile buluşacak. 2015 senesindeki fuara başta et ve süt ürünleri olmak üzere;
- Hayvansal ürün grupları,
- Arıcılık,
- Atçılık
sektörleri dâhil edildi. İlave edilen yeni katılımcı grupları ile daha geniş bir kitleyi çatısı altında toplayan fuar, hayvancılık sektörüne yönelik olarak İstanbul’da 10 seneden uzun süredir kesintisiz olarak devam eden tek uluslararası ihtisas fuarı olarak yoluna devam ediyor.
Büyük ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği için gerekli tüm ekipman, yem ve katkı maddelerinden, peynir, süt, bal gibi en kaliteli yöresel ve bölgesel hayvansal ürünlere kadar uzanan katılımcı yelpazesi ile Animalia İstanbul 2015 Fuarı 8 Şubat tarihine kadar ziyaret edilebilir.
* Fuar süresince düzenlenen etkinliklerde Animalia İstanbul, bilgilendirici misyonunu yerine getirecek
Her sene olduğu gibi 2015 senesinde de Animalia İstanbul Fuarı süresince düzenlenen panel ve seminer gibi yan etkinlikler kapsamında hem fuar ziyaretçileri, hem de katılımcıları çeşitli konularda bilgi alma fırsatı yakalayacak. Katılımcın ücretsiz olduğu bu yan etkinlikler hakkında daha fazla bilgiye www.animaliaistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.
* Online daveti ile vakit kaybetmeden fuarı ziyaret edin
4 gün süreyle ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek fuarın profesyonel ziyaretçi profilinde ise; çiftçiler, hayvan yetiştiricileri ve ziraat işletmecileri başta olmak üzere büyük ve küçükbaş hayvancılık ile ilgilenenler, hayvansal ürün sektöründe faaliyet gösteren işletme sahipleri, arıcılık ve atçılık ile ilgili kişiler yer alıyor. Fuarı vakit kaybetmeden ziyaret etmek için tek yapmanız gereken www.animaliaistanbul.com adresindeki online davetiye formunu doldurup göndermek.
* Animalia İstanbul 2015 sizleri bekliyor
Yeni müşteriler kazanmak, Mevcut müşteriler ile olan ilişkileri güçlendirmek, Yeni pazarlara açılmak hedefinde olan firmaların tercih ettiği Animalia İstanbul Fuarı, başta Türkiye pazarı olmak üzere özellikle Orta Doğu, Kuzey Afrika, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerde hayvancılık ve hayvansal ürün sektöründe faaliyet gösteren firmalar için İstanbul’daki en ideal tanıtım ve uluslararası ticaret platformu olarak kabul görüyor. Animalia İstanbul Fuarı’nda siz de geç kalmadan yerinizi alarak firmanızın sektördeki yerini daha yukarılara taşıyabilirsiniz.  

Okunma : 386   Kategoriler : Genel, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.