Güncelleme: TSİ     03 Nisan 2020 Cuma     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Kırklareli Üniversitesi’nde kayıtlar 31 Ağustos’ta başlıyor

* 2009 ÖSYM sonuçlarına göre Kırklareli Üniversitesi’nde kayıtlar 31 Ağustos 2009 Pazartesi günü başlıyor.


Güncelleme : 10:20:00 TSİ  29.08.2009
Kırklareli Üniversitesi’nde kayıtlar 31 Ağustos’ta başlıyor
 

HABER MERKEZİ
Kırklareli Üniversitesi’ne yapılan yerleştirmeler ile boş kalan kontenjanlar www.osym.gov.tr internet adresindeki; 2009-ÖSYS: Yükseköğretim Programlarının Merkezi Yerleştirmedeki En Küçük ve En Büyük Puanları kısmından öğrenilebilir. Üniversite’ye kayıtlar 31 Ağustos-07 Eylül 2009 tarihleri arasında yapılacak.
Kayıt yapılacak bölümler ile kayıt tarihleri şu şekilde:
* 31 Ağustos 2009 Pazartesi
Fen Edebiyat Fakültesi’nin Felsefe, Tarih Bölümleri. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin İktisat, İşletme Bölümleri. Teknik Eğitim Fakültesi’nin Yapı Öğretmenliği, Yapı Ressamlığı Öğretmenliği Bölümleri. Vize Meslek Yüksek Okulu’nun Bankacılık ve Sigortacılık, Emlak ve Emlak Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ), Pazarlama, Pazarlama (İÖ) Bölümleri.
* 01 Eylül 2009 Salı
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun Dış Ticaret, Dış Ticaret (İÖ), İşletme Yönetimi, İşletme Yönetimi (İÖ), Maliye, Maliye (İÖ), Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) Bölümleri.
* 02 Eylül 2009 Çarşamba
Sağlık Yüksekokulu’nun Hemşerilik Bölümü, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi Laboratuar Teknikleri (İÖ), Yaşlı Bakımı, Yaşlı Bakımı (İÖ) Bölümleri. Babaeski Meslek Yüksekokulu’nun Bankacılık ve Sigortacılık, Bankacılık ve Sigortacılık (İÖ), Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Dış Ticaret, Dış Ticaret (İÖ), İşletme Yönetimi Bölümleri.
*  03 Eylül 2009 Perşembe
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İÖ), Elektrik (İÖ), Elektronik Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi (İÖ), Gıda Teknolojisi, Gıda Teknolojisi (İÖ), Halıcılık ve Kilimcilik Bölümleri.
* 04 Eylül 2009 Cuma
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun İnşaat Teknolojisi, İnşaat Teknolojisi (İÖ), Makine (İÖ), Mobilya ve Dekorasyon (İÖ), Tekstil Teknolojisi, Tekstil Teknolojisi (İÖ) Bölümleri. Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu’nun Otomotiv Teknolojisi (İÖ) Bölümleri.
* 05 Eylül 2009 Cumartesi
Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu’nun Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İÖ), Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Sekreterlik (İÖ), Elektrik, Elektrik (İÖ), Grafik Tasarımı, Grafik Tasarımı (İÖ) Bölümleri.
* 06 Eylül 2009 Pazar
Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu’nun Kimya Teknolojisi, Kimya Teknolojisi (İÖ), Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ), Pazarlama, Pazarlama (İÖ), Tekstil Teknolojisi, Tekstil Teknolojisi (İÖ) Bölümleri.
* 07 Eylül 2009 Pazartesi
Pınarhisar Meslek Yüksekokulu’nun Ağırlama Hizmetleri, Bilgi Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı, Elektrik, İkram Hizmetleri, Turizm ve Seyahat Hizmetleri Bölümleri. (s)
Okunma : 1181   Kategoriler : Eğitim, Kırklareli   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.